Viešbučių rezervavimo sistemos


Įvadas. Viešbučių rezervavimo sistemos. Rezervavimo sistemų privalumai ir trūkumai. Išvados. Literatūros šaltiniai.

Bet kokia turistinė kelionė neįsivaizduojama be apgyvendinimo paslaugos. Naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis greitai ir paprastai galima susirasti sau viešbutį kitame pasaulio krašte. Tai padaryti nėra labai sunku ypač kai Lietuvoje veikia nemažai kelionių agentūrų, kurios užsakinėja apgyvendinimo paslaugas. Taip pat tai padaryti galima kiekvienam žmogui individualiai, neišeinant iš namų, naudojantis internetu. Padarius rezervaciją, el.paštu gaunamas patvirtinimas, kurį apmokėti galima grynais, kortele ar bankiniu pavedimu. Sąskaita atsiunčiama per kurjerį, faksu ar el.paštu. Rezervacijų paieška vyksta pagal rezervacijos numerį, kambarį, užsakovą, darbuotoją, būseną, užsakymo ir ar atvykimo laiką, rezervavimo būdą.

Norint praleisti naktį kitame Lietuvos mieste taip pat reikia susirasti sau nakvynės vietą. Šiuo atveju taip pat gelbsti internetas, kurio pagalba galima užsisakyti norimą kambarį, norimoje vietoje.

Taigi mūsų darbo tikslas: sužinoti kokiomis viešbučių rezervacinėmis sistemomis naudojasi kelionių agentūros.

Darbo uždaviniai:

Pateikti informaciją apie viešbučių rezervacines sistemas.

Aprašyti rezervacinių sistemų privalumus ir trūkumus.

Kelionių agentūros dažniausiai pardavinėja jau sudarytus kelionių rinkinius t.y. skrydis + viešbutis + pervežimai + gido paslaugos ir t.t. Tokiu atveju kelionių agentūra viešbučio neužsakinėja.

  • Microsoft Word 290 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1060 žodžiai)
  • Lina
  • Viešbučių rezervavimo sistemos
    10 - 5 balsai (-ų)
Viešbučių rezervavimo sistemos. (2015 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbuciu-rezervavimo-sistemos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 14:38
×