Viešbučių skirstymas pagal žvaigždutes


Vienos žvaigždutės viešbučiai. Dviejų žvaigždučių viešbučiai. Trijų žvaigždučių viešbučiai. Keturių žvaigždučių viešbučiai. Penkių žvaigždučių viešbučiuose. Pigūs viešbučiai. Standartiniai viešbučiai. Prabangūs viešbučiai. Netradiciniai viešbučiai.

Kai atvažiuosite į viešbutį, jus pasitiks durininkas ir pakvies nešiką, kad pasirūpintų jūsų bagažu. Jei durininkas įneš jūsų daiktus į vestibiulį arba pasirūpins jūsų automobiliu, duokite jam du dolerius.

Pirmiausia pasitikrinkite savo užsakymą prie registracijos stalelio. Jei turite užsakymo kvitą, paduokite tarnautojui.

Apsistojus viešbutyje derėtų pažiūrėti, kur yra atsarginiai išėjimai ir susipažinti su instrukcijoms, kaip elgtis gaisro atveju.

Atskirą kategoriją sudaro "komerciniai" viešbučiai, kuriuose dažniausiai gyvena komersantai. Jie tokie pat geri ir patogūs, tačiau mažiau išpuošti, o patarnavimas - kuklesnis. Juose yra konferencijų salė, kelios didelės pokylių salės bei raštinės įranga: telefakso ir kopijavimo aparatai, kompiuteriai.

Viešbučiai gali būti skirstomi pagal paskirtį, vietą, dydį, patogumus, nuosavybę. Skirtingi viešbučiai teikia skirtingas paslaugas.

Viešbučiai, kurie savo paslaugas siūlo keliaujantiems verslininkams, valdžios institucijų, įvairių žinybų vadovaujantiems asmenims, vadinami komerciniais. Lietuvoje tokie yra Radisson Blu Astorija, Europa, Sity, Crowne Plaza ir kiti viešbučiai. Turistiniai viešbučiai teikia paslaugas keliaujantiems, atostogaujantiems žmonėms. Lietuvoje mėgstami Europa Sity, Ecotel turistiniai viešbučiai. Kurortiniai viešbučiai pastatyti vaizdingose vietose vietose (prie vandens telkinių, kalnuose, kaime ar kt.). Jie taip pat siūlo paslaugas keliaujantiems, atostogaujantiems, pasigydyti norintiems žmonėms. Tai Palangos Linas, Vanagupė, SPA ir kiti viešbučiai.

Pagal tai, kur įsikūrę, viešbučiai skirstomi į:

Ekspertai mano, kad pasaulyje yra trys septynių žvaigždučių verti viešbučiai: Town House Galleria Milane, Burj Al Arab Dubajuje ir Emyratų rūmai Abu Dabije.

Šveicarijoje bandomajam laikotarpiui atidarytas pirmasis pasaulyje nulio žvaigždučių viešbutis. Naujoji įstaiga įrengta buvusiame atominiame bunkeryje.

privatus (valdomi asmens ar privačios bendrovės),

priklausantys tarptautinei kompanijai (tarptautiniam viešbučiam tinklui).

  • Turizmas Analizė
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1574 žodžiai)
  • Eva
  • Viešbučių skirstymas pagal žvaigždutes
    10 - 2 balsai (-ų)
Viešbučių skirstymas pagal žvaigždutes. (2015 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbuciu-skirstymas-pagal-zvaigzdutes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:15
×