Viešbučių tipai


Viezbuciu tipai. Viesbuciu dydziai. Viesbuciu rusys. Viesbuciai grupuojami pagal dydi. Turizmo tipologija. Viesbuciai ir turizmas skaidres ppt.

Viešbučiai ir analogiškos įstaigos,komercinės ir visuomeninės apgyvendinimo įstaigos. Viešbučių tipai. Pirmą kartą klasifikuoti viešbučius pagal įrangą buvo mėginta. Viešbučių tipologija. Visi viešbučiai yra grupuojami į klases ir kategorijas. Viešbučiai ir analogiškos įstaigos. Komercinės ir visuomeminės apgyvendinimo įstaigos. Specializuotos apgyvendinimo įstaigos. Privačios apgyvendinimo įstaigos. Viešbučių klasifikaciją pagal dydį. Viešbučių grupavimas pagal vietą. Pagal eksplotavimo režimą. Pagal nuosavybės ir valdymo formą. Viešbučių tipologija pagal pobūdį. Verslo ir komerciniai viešbučiai. Verslo centro paslaugos. Kambario baldai. Turistiniai, ekonominiai viešbučiai. Kurortiniai viešbučiai. Pasirinkdami poisio vietą, klientai atsižvelgia. Žiemos kurortai. Viešbučiai - kazino. Sanatorijos. Konferenciniai viešbučiai. Moteliai. Rezidentiniai, apartamentų viešbučiai. Pilių viešbučiai.
  • MS PowerPoint 12 KB
  • 2013 m.
  • 49 puslapiai
  • Donata
  • Viešbučių tipai
    10 - 3 balsai (-ų)
Viešbučių tipai. (2013 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbuciu-tipai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 13:49
×