Viešbučiuose teikiamos papildomos paslaugos


Papildomos paslaugos viesbuciuose. Viešbučių teikiamos papildomos paslaugos. Viešbučio teikiamos paslaugos. Viesbuciuose teikiamos paslaugos. Papildomos viesbuciu paslaugos. Pagrindines viesbucio paslaugos. Viesbuciu teikiamos paslaugos. Pagrindines ir papildomos viesbuciu paslaugos. Viesbuciu referatas. Viesbutis referatas.

Viešbučiuose teikiamos papildomos paslaugos. Reziume. Įvadas. Apgyvendinimas. Apgyvendinimo paslaugų klasifikavimas. Viešbučiai. Paslaugos viešbučiuose. Pagrindinės ir papildomos paslaugos. Papildomų paslaugų klasifikacija. Išvados. Literatūra.

Šiame darbe trumpai aptariama apgyvendinimo sektorius, jo paslaugų klasifikavimas, taip pat viešbučių skirstymo būdai pagal pasaulinę turizmo organizacija (wto) ir pasaulinę kelionių agentų asociaciją (wata).

Atkreipiamas dėmesys į viešbučius, kaip apgyvendinimo formą, pagrindinius viešbučių valdymo modelius, bei jų teikiampagrindinės paslaugos yra nakvynė ir pilnas ar dalinis maitinimas. Papildomų paslaugų klasiapgyvendinimo paslauga – būtinos apgyvendinti sąlygos ir veikla, kuria tenkinami turisto nakvynės, higienos, maitinimo ir poilsio poreikiai. Apgyvendinimo paslaugos labai svarbios šalies ar regiono ekonomikai kaip biudžeto pajamų šaltinis bei darbo vietos. Ši paslauga gali būti parduodama kaip galimybė padidinti kitų sektorių įplaukas.

Apgyvendinimo paslaugas kiekvienoje vietovėje įtakoja ekonominiai, socialiniai, kultūriniaia ir kiti faktoriai. Todėl apgyvendinimo įstaigos įvairiose vietovėse gali būti specifinės, turėti tam tikrų išskirtinių požymių. Labai svarbi yra teikiamų paslaugų kokybė, kuri apibūdinama suteikiant tam tikrą apgyvendinimo paslaugoms kategoriją.

Viešbutis – viena iš apgyvendinimo paslaugas teikianti įstaigas. Viešbučiai gali būti klasifikuojami suteikiant jiems tam tikrą kategoriją. Labiausiai paplitusios žvaigždučių klasių, deimantų, karūnų, raktų bei kitos sistemos.

Viešbučiai teikia įvairias paslaugas - pagrindines ir papildomas. Pagrindinės paslaugos yra klasifikuojamos, o papgyvendinimo paslaugos sudaro didžiausią ir labiausiai paplitusį pasaulyje turizmo sektorių. Jos yra būtina turizmo struktūrinė dalis kiekvienoje vietovėje, kuri nori pritraukti ne tik vienadienius lankytojus, atvykstančius 3-4 valandoms, bet ir turistus, praleidžainčius joje bent vieną naktį.

Apgyvendinimo paslaugų kokybė, jų skaičius ir pasirinkimo galimybė atsispindi bei įtakoja lankytojų skaičių vietovėje. Todėl kiekvienos vietovės turizmo strateginio vystymo kryptyse turi būti numatomos ir tai vietovei svarbios bei patrauklios apgyvendinimo formos.

Pasaulyje yra daug įvairių apgyvendinimo įstaigų. Skiriasi jų tipai, dydis, organizacinė struktūra, kategorijos ir kįvairūs apgyvendinimo formų grupavimo modeliai negali būti labai griežti ir nekintami. Savo malonumui vykstantys turistai savaitgaliais apsistoja viešbučiuose, kurių pagrindiniai svečiai – verslo ir profesiniais tiklais vykstantys turistai.

Nors viešbučiai yra dominuojanti apgyvendinimo forma tarptauniame turizme, kitos gali būti gana patrauklios ir svarbios vietinio tirizmo plėtrai.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (1401 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ubaldas
  • Viešbučiuose teikiamos papildomos paslaugos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Viešbučiuose teikiamos papildomos paslaugos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbuciuose-teikiamos-papildomos-paslaugos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 18:02
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo