Viešbutis praktikos ataskaita Ratonda Centrum Hotels


Įvadas. Viešbučio „Ratonda centrum hotels“ apibūdinimas. Susisiekimas. Viešbutis Ratonda Centrum Hotels. Paslaugos. Konferencijų salės. Restoranas – Baras. „Ratonda Centrum Hotels“ viešbučio kambariai. Praktika Svečių priėmimo ir apgyvendinimo tarnyboje (dvi savaitėsSvečių priėmimas. Svečių apgyvendinimas. Elektroninių kambario kortelių gaminimas. Registruotų svečių sąrašas bei kambarių statuso ataskaita. Svečių išregistravimas – išvykimas. Naktinė pamaina. Praktika viešbučio ūkio tarnyboje (trys savaitėsGyvenamų patalpų valymas. Ūkio darbuotojų pareigos. Patalpų priežiūra ir valymas. Kambarių priežiūra. Lovų paruošimas ir klojimas. Skalbimo organizavimas. Praktika viešbučio maitinimo įmonėje (trys savaitėsAtsiskaitymas viešbučio restorane. Išvados.

Viešbutis „Ratonda“ gal ne taip gerai žinomas kaip „Artis“ ar „Narutis“, bet tikrai neatsilieka savo teikiamų paslaugų kokybe, kainomis. Atliekant praktiką viešbutyje „Ratonda“ mano tikslas buvo sužinoti kuo daugiau informacijos apie administratoriaus darbą: pamainos perdavimą, svečių išregistravimą bei atvykimą, išmokti dirbti su rezervacine viešbučio programa „Fidelis“, išmokti atlikti įvairių rūšių apmokėjimus. Norint kuo geriau patenkinti svečių lūkesčius, žinoti kuo daugiau naudingos informacijos apie patį viešbutį bei teikiamas paslaugas ir kainas. Atliekant praktiką, svarbiausia atidumas ir noras mokintis.

Atliekant praktiką ūkio tarnyboje, svarbiausia matyti, sužinoti ir įvertinti kaip dirba kambarinės. Koki kambarių valymo, tvarkymo standartai, sužinoti, kur dedami ir kaip registruojami palikti svečių daiktai, kaip vykdomas svečių drabužių skalbimas.

Atliekant praktiką maitinimo įmonėje svarbiausia išmokti ir pamatyti, kaip atliekamas apmokėjimas už suteiktas paslaugas, kaip aptarnaujami svečiai, kaip dengiamas pusryčių, pietų stalas. Žinoti, kaip vykdomas aptarnavimas į kambarius.

Praktikos metu, pastebėti tiek vieno ar kito skyriaus trūkumus, privalumus, juos įvertinti. Pateikti siūlymus, kaip trūkumai galėtų būti panaikinti.

  • Microsoft Word 3538 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (4801 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaida
  • Viešbutis praktikos ataskaita Ratonda Centrum Hotels
    9 - 1 balsai (-ų)
Viešbutis praktikos ataskaita Ratonda Centrum Hotels. (2014 m. Birželio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbutis-praktikos-ataskaita-ratonda-centrum-hotels.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 10:21
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo