Viešbutis verslo planas


Viesbucio verslo planas. Viesbucio verslo planas pavyzdys. Viesbuciu pelningumas. Reikalingas kapitalas viesbuciui. Viesbuciu verslo pelningumas. Diplominiai darbai viesbucio lojalus klientai grafikai su aprasymais. Pelningas verslo planas 2012 m..

Viešbučio verslo planas. Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Viešbučių rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika viešbutyje. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Viešbučio darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Viešbutis ir finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Priedai. Anketa. Įmonės viešbučio patalpų planas. Darbo grafikas. Informacijos šaltinių sąrašas.

Šiuo metu Lietuvoje padaugėjo turistų srautas į Lietuvą. Panevėžyje yra pelninga steigti viešbučius, kadangi Panevėžyje yra pastatyta bene didžiausia sporto ir įvairių renginių arena, „Cido arena“. Į šiuos renginius atvyksta ir žmonės iš įvairių pasaulio šalių, o jiem štai reikia kažkur gyventi.

Steigiamos įmonės viešbučio tikslas – įsitvirtinti rinkoje ir gauti kuo didesnį pelną. Kai įmonė pasieks populiarumą ir prestižą, tai gaus ir didesnes pajamas, o taip pat ir didesnį pelną.

Individuali įmonė „Fortūna“ steigs viešbutį ir orientuosis į jaunas ir ne tik jaunas šeimas. Įmonė orientavosi į klientus, norinčius ramiai pailsėti jaukioje ir ramioje aplinkije. IĮ „Fortūna“ valdys. Ji bus atsakinga, kad įmonės veikla būtų efektyvi ir nenuostolinga.

Įmonė užregistruota 2012 m. lapkričio 30 dieną, VĮ „Registrų centre“ Panevėžio skyriuje. Individuali įmonė žada savo veiklą pradėdi 2012 m. gruodžio 10 dieną.

Kad įmonė pradėtų dirbti pelningai reikia suteikti 153 vnt. paslaugų. Grynojo pelningumo rodiklis atspindi įmonės visos veiklos efektyvumą, kuris šiuo atveju bus nelabai pelningas, nes gauta reikšmė 16,97 %. Turto metinės grąžos pelningumas, t.y. 5,09 %, rodo, kad tokia dalis grynojo pelno tenka vienam turto pelnui ir tai atspindi viso įmonės turto naudojimo efektyvumą, kuris šiuo atveju bus nelabai efektyvus, nes neaukšta rodiklio reikšmė.

  • Microsoft Word 193 KB
  • 2013 m.
  • 28 puslapiai (4326 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kkk1991
  • Viešbutis verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Viešbutis verslo planas. (2013 m. Vasario 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesbutis-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 14:15
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo