Viešieji ryšiai pristatymas


Viešieji ryšiai? Viešieji ryšiai tai. Viešieji ryšiAI YRA. Santykiai su žiniasklaida – ryšių su visuomene. funkcija. Lietuvos žiniasklaidai būdingi tokie pat bruožai kaip ir daugeliui. pasaulio žiniasklaidos priemonių. Dėkojame už jūsų dėmesį !


Ypatinga vadyba, kadangi čia vienu metu visada dalyvauja du vadybos objektai – palankaus požiūrio siekianti organizacija ir naudos laukianti visuomenė plačiąja prasme. Šie du viešųjų ryšių objektai nėra lygiaverčiai, nes organizacijos siekis daryti įtaką visuomenei visada yra dominuojantis, o visuomenė dažniausiai tampa organizacijos veiksmų objektu.

Viešai kalbant apie viešųjų ryšių funkcijas visada akcentuojama, kad organizacija ir visuomenė yra lygiaverčiai partneriai, viešaisiais ryšiais siekiantys abipusės naudos. Tačiau bet kuri organizacija, siekianti sukurti sau palankius visuomenės santykius, pirmiausia siekia savanaudiškų tikslų – garantuoti sėkmingą ir ilgalaikį organizacijos gyvavimą. Todėl organizacija imasi viešųjų ryšių planavimo veiksmų ir numato galimą šių veiksmų įtaką visuomenei.

Dažnai viešieji ryšiai pateikiami kaip organizacijos dialogas su visuomene. Per bet kokį dialogą kiekviena pusė stengiasi daryti įtaką savo partneriui siekdama sau naudingo rezultato. Ir viešuosiuose ryšiuose, ir bendraudami naudojame skirtingas psichologinio poveikio priemones – įtikinėjimą, įtaigą, mėgdžiojimą, mados formavimą.

Lietuvos žiniasklaidai būdingi tokie pat bruožai kaip ir daugeliuipasaulio žiniasklaidos priemonių.

  • MS PowerPoint 2805 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (475 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Viešieji ryšiai pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Viešieji ryšiai pristatymas. (2019 m. Spalio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesieji-rysiai-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 25 d. 08:09
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo