Viešoje erdvėje diskutuojama apie menkstančią jaunimo pagarbą kalbai - Kalba, 5 kalbėjimo potemė


Menkstanti jaunimo pagarba kalbai. Viesojoje erdveje diskutuojama apie menkstancia jaunimo pagarba kalbai. Viesoje erdveje diskutuojama apie menkstanti jaunimo pagarba kalbai. Viesojoje erdveje diskutuojama apie menkstanti jaunimo pagarba kalbai. Menkstanti jaunimo kalba. A.čičekas. Viesojoje erdveje diskutuojama. A. pušaitytė. Viesojoje erdveje diskutuojama apie menkstancia jaunimo pagarba kalbai.. Viešoje erdvėje diskutuojama apie menkstančią jaunimo pagarbą kalbai..

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kalba, 5 kalbėjimo potemė. Viešoje erdvėje diskutuojama apie menkstančią jaunimo pagarbą kalbai. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais paaiškinkite ar tokia nuomonė yra pagrįsta. Kokybiška kalbėjimo potemė su planu.

Sava kalba – svarbi kiekvienos tautos dalis. Vargu ar galėtų egzistuoti tauta kuri neturi savos kalbos. Lietuvių kalbos svarbą puikiai pabrėžia A.Pušaitytė savo kūrinyje „Elegija Mykalojui Daukšai“. Autorė kalbą įvardina kaip įkvėpimo ir gyvybės šaltinį pokario metais, kalba aprašoma, kaip didžiausias, vargus iškentęs turtas, likęs žmonėms. Gaila, tačiau šiuolaikinė karta nevertina savo kalbos taip, kaip vertino mūsų protėviai. Šią prielaidą pagrindžia A.Čičekas teigdamas: „Iš vakarų į Lietuvą sklindančios popkultūros nesustabdys niekas, o ypač jaunimas“. Autorius jaunus žmones apibūdina, kaip silpniausią grandį tautiškumo ir savos kalbos išsaugojime. Taigi, aš manau, kad prielaida apie menkstančią jaunimo pagarbą savo kalbai yra teisinga ir šiandien mano kalbėjimo tikslas yra tai įrodyti argumentais ir konkrečiais pavyzdžiais.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (885 žodžiai)
  • Mokykla
  • Viešoje erdvėje diskutuojama apie menkstančią jaunimo pagarbą kalbai - Kalba, 5 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Viešoje erdvėje diskutuojama apie menkstančią jaunimo pagarbą kalbai - Kalba, 5 kalbėjimo potemė. (2013 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesoje-erdveje-diskutuojama-apie-menkstancia-jaunimo-pagarba-kalbai---kalba-5-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 01:04
×