Viešojo administravimo praktikos ataskaita


UAB Tadmaksas " įmonės pristatymas. Įmonės dydis bei kapitalas. Įmonės strateginiai ir taktiniai tikslai. Įmonės struktūra. Vadybos tikslai. Rinkos apibūdinimas , dydis ir augimas. Partneriai ir konkurentai. Praktikos įvertinimas , išvados.


Kiti praktikos tikslai – įgyti praktinės patirties dirbant įmonėje; išmokti praktiškai analizuoti iškeltas problemas, atlikti pavestas užduotis, pateikti sprendimus; gebėti prisiderinti prie darbo komandoje.

Susipažinti su bendra įmonės charakteristika ir veikla, praktikos atlikimo vieta.

Teorijoje įsisavintas žinias pritaikyti praktikoje.

Kompiuterinė apskaita įmonėje, darbo sutarčių registravimo žurnalo pildymas.

UAB „TADMAKSAS“ tikslas - sukurti kuo geresnias sąlygas, kad klientai kuo mažiau laiko gaištu pildant dokumentus, paspartinti prekių pristatymą. „TADMAKSAS“strateginis tikslas – savo veiklos plėtimas, teikiamų paslaugų žinomumo padidinimas, pranašumo prieš konkurentus Lietuvoje padidinimas, didesnės apyvartos bei pelno padidinimas.

Direktoriaus pavaduotojas užtikrina darbų įmonėje vykdymą, prižiūri, kad investiciniai resursai būtų naudojami tikslingai ir racionaliai, atstovaują įmonę, kai direktorė išvykusi.

Pagrindiniai UAB „TADMAKSAS“ konkurentai: AB "Alytaus chemija", AB „Ringuva“. UAB „TADMAKSAS“ partnerių neturi.

Pradedant praktiką įmonėje „TADMAKSAS“ turėjau savaitę laiko apsiprasti, susipažinti su praktikos atlikimo vieta, susipažinti bei pabendrauti su ten dirbančiais darbuotojais. Pažiūrėti bei apsiprasti su darbu, kuri atlieka buhalterės, gavau daug patarimų bei padrasinimų kaip geriau atlikti tam tikras operacijas.

Praktikos metu išmokau orientuotis organizacijos dokumentacijoje, ką kur ir kaip registruoti, taip pat įgavau daug naudingų kompiuterinių įgūdžių kuomet reikalinga tam tikra informacija ir privalu ją greitai surasti, tuo atveju išmokau sutaupyti laiko dirbant su kompiuterinėmis programomis neįvedinėjant kiekvienos informacijos ir skaičiavimų.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1091 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamilė
  • Viešojo administravimo praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Viešojo administravimo praktikos ataskaita. (2016 m. Birželio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesojo-administravimo-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 21:43
×
108 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo