Viešojo valdymo tobulinimas efektyvumo ir veiksmingumo kontekste


Viešojo valdymo tobulinimas efektyvumo ir veiksmingumo kontekste. Viešojo valdymo tobulinimas efektyvumo kontekste. Viešojo valdymo tobulinimas veiksmingumo kontekste. Priedai 1 priedas viešojo valdymo tobulinimas efektyvumo kontekste. Priedas viešojo valdymo tobulinimas veiksmingumo kontekste.


Darbo problema: Kokia viešojo valdymo pažanga planuojama efektyvumo ir veiksmingumo aspektais?

Darbo tikslas: Atskleisti viešojo valdymo tobulinima efektyvumo ir veiksmingumo kontekste.

Norint didinti viešųjų paslaugų efektyvumą ir didesnį visuomenės įsitraukimą į jos sprendimus bei pokyčius yra numatoma didinti seniūno veiklos efektyvumą, kuris bus atskaitingas bendruomenei. Taip pat yra atsižvelgiama į tai, kad vykstant konkursmas dėl viešųjų paslaugų teikimo ne visos organizacijos jame gali dalyvauti, tai mažina konkurenciją, o taip pat apie dalyvaujančias įstaigas nėra pateikiama pakankamai informacijos, kad visuomenė galėtų pasirinkti tinkamiausia variantą. Bus vertinama, ar savivaldybė efektyviai teikia viešąsias paslaugas, jei bus pastebėta, kad paslaugos galėtų būti teikiamos efektyviau, bus svarstoma galimybė šias paslaugas perduoti kitiems galimiems paslaugų teikėjams.

Viešojo valdymo institucijų efektyvumui užtikrinti, bus rengiami vidaus ir išorės auditai, diegiamos šiuolaikinės veiklos valdymo metodai ir naujos technologijos, kurios užtikrins efektyvų tarpinstitucinį bendradarbiavimą, o taip pat šios technologijos leis atliekti veiklos valdymo efektyvumo analizes, nes įrodymais grįsta informacija leistų nustatyti geriausius tikslus ir pasirinkti efektyviausius būdus, kaip jų siekti.

Programoje yra numatyta daug tikslų bei uždavinių, kaip įgyvendinti efektyvų viešąjį valdymą, kuris gerintų visuomenės įsitraukimą į viešųjų paslaugų sprendimų priėmimą bei kitus procesus. Siekiama gerinti viešojo valdymo efektyvumą, kad geriau būtų tenkinami visuomenės poreikiai.

Programoje yra numatyta užtikrinti veiksmingą bendradarbiavimą su visuomenę, kuriame turi būti nustatytos aiškios konsultavimosi su visuomene procedūros. Numatoma veiksmų kuriuos turi įgyvendinti viešojo valdymo institucijos, kad būtų pasiektas veiksimingas bendradarbiavimas su visuomene ir didnamas jos įsitraukimas per įvairias procedūras.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1419 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gražina
  • Viešojo valdymo tobulinimas efektyvumo ir veiksmingumo kontekste
    10 - 2 balsai (-ų)
Viešojo valdymo tobulinimas efektyvumo ir veiksmingumo kontekste. (2017 m. Gruodžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesojo-valdymo-tobulinimas-efektyvumo-ir-veiksmingumo-kontekste.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 26 d. 05:21
×
145 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo