Viešos įstaigos „Livera“ apibūdinimas ir veiklos dokumentai


Livera “ organizacijos apibūdinimas eil. nr. Organizacija ir jos teisinė forma dydis ir personalas. Veiklos sritis ar ir teikiamos paslaugos. Organizacijos kontaktiniai duomenys. Taisyklės ir rodyklė , reguliuojančios dokumentų valdymą. Pagal kokias taisykles. Veiklos dokumentų rūšys. Dokumentų saugojimo terminai. Pasirinktos organizacijos veiklos dokumentai. Dokumento rūšis Dokumento pavadinimas arba situacija. Fizinio asmens prašymas. Organizacijos darbuotojo prašymas. Europass gyvenimo aprašymas. Komisijos surašytas aktas. Dviejų asmenų surašytas aktas. Nuostatai arba įstatai. Fizinio asmens prašymas RA. Prašymas priimti į darbą. Organizacijos darbuotojo prašymas vyresnioji buhalterė r. Prašymas dėl darbo sutarties nutraukimo. Išsilavinimas ir kvalifikacija. Įsakymas *** viešosios įstaigos ,, livera “ direktorius įsakymas dėl juozo milišausko priėmimo į darbą. Raštai *** viešoji įstaiga ,, livera “. Dėl internetinės svetainės kūrimo. Raštai *** uždaroji akcinė bendrovė ,, žvaigždė “. Pažyma viešoji įstaiga ,, livera’’. Pažyma apie jono paulausko pajamas.


Dokumentų valdymas - rengimas, įforminimas, tvarkymas, apskaita, saugojimas. Nėra tokios organizacijos, kuri organizuotų veiklą be veiklos dokumentų. Tai yra jos įvaizdžio dalis. Taip pat dokumentai turi juridinę galią.

teisinę formą (akcinė bendrovė, uždaroji akcinė bendrovė, viešoji įstaiga, valstybės įmonė);

kategoriją (gali būti vidutinė, maža arba labai maža įmonė); darbuotojų skaičių – organizacijos dydį rinkitės pagal darbuotojų skaičių:

vidutinė įmonė (dirba mažiau kaip 250 darbuotojų, parašykite konkretų skaičių);

labai maža (dirba mažiau kaip 10 darbuotojų, parašykite konkretų skaičių).

vadovai (direktorius, direktoriau pavaduotojas administracijos ir ūkio reikalams ir kt.);

Prie kiekvienos grupės nurodykite darbuotojų skaičių (suma turi būti lygi 1.1 skyrelyje nurodytam bendram darbuotojų skaičiui).

Nurodykite veiklos sritį (gali būti gamyba ar (ir) teikiamos paslaugos).

Pateikite organizacijos kontaktinius duomenis (gali būti išgalvoti; svarbu, kad būtų parašyta laikantis taisyklių) Žr. įstaigos duomenų rekvizitą.

Išvardykite, kokius veiklos dokumentus ši organizacija rengia savo veiklai įforminti. Žr. 2-ą lentelę.

Prašau nutraukti darbo sutartį ir atleisti mane iš vyriausiojo buhalterio pareigų 2019-01-16 ir išmokėti kompensaciją už nepanaudotas kasmetines atostogas.

  • Microsoft Word 33 KB
  • 2021 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1117 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ugnė
  • Viešos įstaigos „Livera“ apibūdinimas ir veiklos dokumentai
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Viešos įstaigos „Livera“ apibūdinimas ir veiklos dokumentai. (2021 m. Vasario 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesos-istaigos-livera-apibudinimas-ir-veiklos-dokumentai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 04:55
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo