Viešųjų ir privačiųjų juridinių asmenų skirtumai ir panašumai


Įvadas. Juridiniai asmenys. Privatieji juridiniai asmenys. Privačiųjų juridinių asmenų rūšys,jų skirtumai ir panašumai. Akcinė bendrovė ir Uždaroji akcinė bendrovės. Jų panašumai ir skirtumai. Individuali įmonė. UAB ir IĮ skirtumai. Kooperatinė bendrovė. Žemės ūkio bendrovė. ŽŪB ir Kooperatyvo skirtumai ir panašumai. Komanditinė ūkinė bendrija. Tikroji ūkinė bendrija. TŪB ir KŪB panašumai ir skirtumai. Viešieji juridiniai asmenys. Valstybės ir savivaldybės įmonės. Viešoji įstaiga. Privačiųjų ir viešųjų juridinių asmenų skirtumai ir panašumai. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Labai svarbu yra tinkamai pasirengti įmonės įregistravimui, nes atskiroms įmonėms priklausomai nuo teisinio statuso reikalingi skirtingi dokumentai. Nė viena įmonė neapsieina be savų įstatų, nuostatų ir be Lietuvos Respublikos įstatymų.

Kaip matyti, viešųjų ir privačiųjų juridinių asmenų pagrindinis skirtumas yra tai, kad iš juridinio asmens veiklos gaunamas pelnas (minėta, jog viešieji juridiniai asmenys taip pat gali gauti pelno) paskirstomas juridinio asmens dalyviams, steigėjams, organų nariams.

  • Teisė Referatas
  • Microsoft Word 31 KB
  • 2013 m.
  • 15 puslapių (3877 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viešųjų ir privačiųjų juridinių asmenų skirtumai ir panašumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Viešųjų ir privačiųjų juridinių asmenų skirtumai ir panašumai. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesuju-ir-privaciuju-juridiniu-asmenu-skirtumai-ir-panasumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 23:44
×