Viešųjų paslaugų teikimas naudojant informacines technologijas


Įvadas. Elektroninių paslaugų projektai. Europe 2005 – informacinė visuomenė visiems. Tarptautinės paslaugos. Elektroninių paslaugų būsenos brandumo lygiai. Elektroninės valdžios vartai. Populiariausios paslaugos. Naujos paslaugos. Viešųjų paslaugų teikimo administravimo reglamento projektas. Tikslas. Prioritetinių es nustatytų viešųjų paslaugų grupių. Uždaviniai. Viešųjų paslaugų teikimo procesas. Reglamente įtvirtintas viešųjų paslaugų teikimo principas. Reglamento įgyvendinimo rezultatas. Viešųjų paslaugų raida ir perspektyvos. Namų ūkių galimybės naudotis elektroninėmis viešosiomis paslaugomis. Išvados. Informacijos šaltiniai.

1.Viešoji paslauga bendrąja prasme apima visą gyventojo ar verslo subjekto bendravimą (pvz., paklausimą ir atsakymą į paklausimą, įvairių dokumentų pildymą ir pateikimą, atsiskaitymus ir kita) su viešojo administravimo institucija.

2.Projektai, sąlygoję elektroninių paslaugų atsiradimą, yra įgyvendinami gana sėkmingai, o tai lemiamas žingsnis žinių ekonomikos, informacinės visuomenės ir technologijų tobulėjimui, kurios sėkmingai leidžia plačiu mastu diegti elektronines viešąsias paslaugas.

3.Tarybos patvirtintas veiksmų planas „eUROPE 2005“ buvo atspirties taškas modernių elektroninių paslaugų teikimui. Lietuva taip pat nusistatė strategines kryptis, kaip, pritaikant naujas informacines ir telekomunikacines technologijas, viešojo administravimo sektorius galėtų gerinti paslaugų teikimą verslui ir gyventojams.

4.Sukurti "Valdžios elektroniniai vartai" yra vienas iš pirmųjų žingsnių perkeliant viešąsias paslaugas į interneto terpę. Čia visa informacija apie elektronines paslaugas sutelkiama vienoje vietoje, tereikia išsirinkti ir užsisakyti norimą paslaugą.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 41 KB
  • 2013 m.
  • 14 puslapių (2566 žodžiai)
  • Universitetas
  • Martyynas
  • Viešųjų paslaugų teikimas naudojant informacines technologijas
    10 - 3 balsai (-ų)
Viešųjų paslaugų teikimas naudojant informacines technologijas. (2013 m. Rugsėjo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesuju-paslaugu-teikimas-naudojant-informacines-technologijas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 18:56
×