Viešųjų pirkimų orgavizavimas


Viešojo administravimo kursinis darbas. Įvadas. Viešųjų pirkimų organizavimas. Priedai. Telšių apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba. Išvados. Literatūros sąrašas.


Atlikdama šį kursinį darbą apie viešajį pirkimą mano tikslas yra išsiaiškinti kas yra viešieji pirkimai, kokie yra jų įsigijimo etapai, taip pat kokie asmenys dalyvauja pirkime, nuo ko reikia pradėti perkant. Trumpai apžvelgsiu Telšių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viešuosius pirkimus, jų tikslus ir principus. Atsižvelgiant į temos pagrindinius tiklus bandysiu aptarti bei trumpai išanalizuoti viešųjų pirkimų organizavimą.

Viešųjų pirkimų procedūrose dalivaujantys asmenys:

Telšių APGV supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklių 39.3, 43, 45.4, 62.9, 67.1, 68.4, 70.8 punktai

Telšių APGV supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklių 39.3, 43, 45.4, 62.9, 67.1 punktai

(Telšių APGV supaprastintų viešųjų pirkimų taisyklių 39.3, 43, 45.4, 67 punktai)

Atlikus šį kursinį darbą apie Viešųjų pirkimų organizavimą susipažinau su Viešųjų pirkimų įstatymu, su pirkimo taisyklėmis, taip pat išsiaiškinau, kokius procesus reikia atlikti, norint pradėti pirkimą, kokie asmenys dalyvauja Viešąjame pirkime, kaip organizuojamas pirkimas, kokias sutartis turi vykdyti, atliekant viešąjį pirkimą. Susipažinau su blankais, kuriuos turi pasirašyti pirkimų organizacijos. Trumpai aptariau 2015 metų Telšių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Viešajį pirkimą.

Viešųjų pirkimų orgavizavimas. (2015 m. Balandžio 07 d.). http://www.mokslobaze.lt/viesuju-pirkimu-orgavizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 06:13