Viešųjų renginių ir priėmimų valdymas


Viešųjų renginių ir priėmimų valdymas. Renginių organizavimas vyksta keliais etapais. Nuoma. Renginio užklausa. Renginių organizavimas. Dėl renginių organizavimo viešojo naudojimo teritorijose taisyklių patvirtinimo. Bendrosios nuostatos. Sąvokos. Prašymų pateikimas. Prašymų nagrinėjimas ir sprendimų priėmimas. Leidimų išdavimas. Renginių laikas. Renginių vieta. Reikalavimai renginių organizatoriams. Baigiamosios nuostatos.


Scenos nuoma įvairiems renginiams yra viena esminių mūsų paslaugų. Sceną nuomojasi dažniausiai renginių po atviru dangumi ar didelėse uždarose patalpose metu. Scena gali būti įvairaus aukščio, pločio ir sudėtingumo. Profesionalios scenos nuoma - gana nepigus malonumas, tačiau ji būtina norint suorganizuoti kuo profesionalesnį renginį ar šventę. Kelios siūlomos scenos:.

Renginių idėjos ir scenarijus Tiesioginis renginių transliavimas Pramogos ir atrakcijos renginiuose Renginių leidimų ir licenzijų derinimas Renginių planavimas ir vykdymas Netradicinių renginių kūrimas Komandos darbo užtikrinimas Techninis renginių aprūpinimas Renginių saugumo užtikrinimas Spaudos ir dizaino darbai Renginių maitinimas.

Dekoracijų kūrimas ir gamyba Renginių infrastruktūros kūrimas Renginių rėmėjų paieška Tarptautinių žvaigždžių atskraidinimas Atlikėjų samdymas ir apgyvendinimas Vedėjų parinkimas Patikimos komandos subūrimas VIP tribūnų įrengimas Renginių marketingas, viešinimas Svečių ir VIP maitinimas Renginių filmavimas, fotografavimas Viešbučių ir gyvenamų patalpų nuoma.

  • MS PowerPoint 514 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 53 puslapiai (2459 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Viešųjų renginių ir priėmimų valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Viešųjų renginių ir priėmimų valdymas. (2019 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesuju-renginiu-ir-priemimu-valdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 30 d. 08:26
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo