Viešųjų renginių ir priėmimų valdymo modulio projektinis darbas


Įvadas. Projekto pristatymas. Projekto santrauka. Projekto idėjos/situacijos analizė. Projekto idėjos atranka. Apklausos apie „Europos egzaminą“ rezultatai ir apibendrinimas. Projekto vietos pasirinkimas. Projekto planavimas. Projekto įgyvendinimo planas. „Europos egzamino“ veiklos sąrašas. Gantt‘o diagrama. Projekto komandos formavimas. Projekto komandos sudėtis. Komandinių vaidmenų aprašymas. Projekto viešinimas. Projekto viešinimo planas. Projekto biudžeto sudarymas. Finansavimo šaltiniai. Projekto rizikos valdymas. Projekto kokybės valdymas. Projekto kontrolė ir užbaigimas. Kontrolės metodai. Projekto užbaigimas. Projekto sėkmės kriterijai. Projekto perspektyvos. Projekto sklaidos nustatymas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Ką renginiai reiškia mums? Paprastai renginiai turi vieną labiau įsimintinų patirčių individui. Dominuojantys renginiai, kaip vedybos, gimtadieniai, sveikinimai, mokslų baigimai demonstruoja ilgalaikę įtaką individo asmeniniam gyvenimui. Vartotojiškoje visuomenėje, kuriai priskiriama daugelis Vakarų valstybių, renginiai yra ne tik poilsio nuo darbo forma, kurie parodo individo vertybes, tačiau ir būdas susitikti darbo metu, po darbo su bendraminčiais, tobulėti ir pan. ( renginių organizavimas (metodinė medžiaga, 2014 m., p. 6).

Renginys „Europos egzaminas“ priskiriamas prie edukacinių renginių tipo. Tokiam renginiui svarbu pritraukti kuo daugiau studentų ir dėstytojų, užtikrinti, kad renginys būtų nenuobodus, trumpas ir informatyvus.

Projekto aktualumas. „Europos egzaminas“ – nuo 2010 m. rengiamas nacionalinis žinių apie Europą konkursas, kuriame jėgas kviečiami išmėginti moksleiviai, studentai ir visi norintieji. Egzaminas vyksta gegužės mėnesį ir yra skirtas Europos dienai paminėti. Kadangi esame Europos Sąjungos narės – Lietuvos piliečiai, turime galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas.

Projekto problema. Mažas jaunų žmonių, ypač studentų, domėjimasis Europos Sąjunga ir minėtųjų pritraukimas dalyvauti „Europos egzamine“.

Tyrimo metodai. Tyrimui atlikti buvo naudotas apklausos metodas. Apklausos tikslas – išsiaiškinti, kodėl Vilniaus kolegijos studentai ir dėstytojai nedalyvauja „Europos egzamine“ ir kokios priemonės paskatintų dalyvauti.

Projekto tikslas. Pasitelkus visas įmanomas priemones surinkti kuo didesnį egzamino dalyvių skaičių ir paskatinti studentų susidomėjimą Europos Sąjungos veikla.

Realizuojamas kasmet vykstantis renginys „Europos egzaminas“. Projekto pareiškėjas yra Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetas.

„Europos egzaminas“ – nuo 2010 m. rengiamas nacionalinis žinių apie Europą konkursas, kuriame jėgas kviečiami išmėginti moksleiviai, studentai ir visi norintieji. Egzaminas vyksta gegužės 9 dieną ir yra skirtas Europos dienai paminėti. Egzamino metu dalyviai gali pasitikrinti savo žinias, atsakinėjant į įvairius klausimus apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas.

Organizuojamas projektas turi pradžią ir pabaigą. Projekto veikla vykdoma komandiniu būdu. Sudaromas komandos narių sąrašas ir vėliau darbų pasiskirstymas.

Dalyviai šiame projekte yra svarbiausi vidinėje aplinkoje, nes į juos yra sutelktas didžiausias dėmesys, ko jie tikisi iš renginio ir kas juos skatintų dalyvauti šiame renginyje. Siekiant patenkinti dalyvių poreikius atlikta apklausa. Sudaryta anketa ir laukiama grįžtamojo ryšio. Anketa pateikta aiškiai suformuluota ir konkreti, viešinama socialiniuose tinkluose. Išanalizavus gautus apklausos rezultatus, bus nustatyta, kokiu būdu pritraukti kuo daugiau dalyvių.

Projekto rengimas trunka beveik mėnesį. Projekto metu didžiausias dėmesys sutelktas rėmėjų paieškai, žymaus žmogaus kvietimui ir vietos, kurioje vyks renginys, puošimui bei renginio reklamai. Projekto aplinką (Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultetą) ir atmosferą bus stengtasi sukurti šventišką, kuri akcentuos renginio esmę, kad dalyviai jaustųsi gerai ir nesuvaržytai.

Projekto tikslinė grupė yra fakulteto studentai, dėstytojai ir rėmėjai, kurie finansuos projektą, rems jį visais įmanomais būdais ir taip tiesiogiai ar netiesiogiai palies projekto rezultatą.

  • Microsoft Word 476 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 30 puslapių (5479 žodžiai)
  • Kolegija
  • Zlata
  • Viešųjų renginių ir priėmimų valdymo modulio projektinis darbas
    10 - 2 balsai (-ų)
Viešųjų renginių ir priėmimų valdymo modulio projektinis darbas. (2020 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/viesuju-renginiu-ir-priemimu-valdymo-modulio-projektinis-darbas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 03 d. 00:47
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo