Vikingų ginklai


Vikingu ginkluote. Vikingu kardai. Vikingu tikrinimas. Senovės karių ginklai. Vikingu naudojami ginklai. Vikingai istorija projektas. Mediniai vikingu ginklai. Vikingų skydai. Vykingu kardai.

Vikingų ginklai. Ginklai pagal socialinį statusą. Lankai ir strėlės. Ietys. Peiliai. Vikingų kardai. Kirviai. Barzdinis kivis. Apvalūs skydai. Aitvariniai skydai. Raguoti šalmai.

Ginklai buvo svarbus būdas kariams parodyti savo turtus ir statusą. Pagrindiniai Vikingai tikriausiai turi visą amuniciją iečių , vienas medinis skydas, arba kovos kirvis arba kardas . Labai turtingas gali turėti šalmą , kiti šarvai yra manoma, kad buvo tik didikų ir jų profesionalių karių. Vidutinis ūkininkas turi tik ietį , skydą , ir galbūt bendrų kirvių ar dideliu peilių.

Lankai buvo naudojami medžioklėje ir mūšyje. Jie buvo pagaminti iš kukmedžio , uosio ar guobos medžių. Strėlių antgaliai paprastai buvo gaminami iš geležies ir gaminami įvairių formų ir matmenų , atsižvelgiant į kilmės vietą . Kai kurie taip pat buvo pagaminti iš medžio , kaulo ar elnių.

Dvejų skirtingų klasių peiliai buvo naudojami vikingų . Labiau paplitęs vienas buvo gana paprastas, vienas krašto peilis normaliai statybais, vadinamas knifr . Jis buvo randamas daugumos vikingų kapuose , yra vienintelis ginklas leidžiama visiems , net vergams . Mažiau žinomis buvo kaip kasdieniniai , o labiau žinomi greičiausiai buvo skirti medžioklei ar kovoti. Peiliai kartais turėjo dekoratyvinius simbolius ant ašmenų.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 382 KB
  • 2014 m.
  • 12 puslapių (485 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Lukoncius
  • Vikingų ginklai
    10 - 4 balsai (-ų)
Vikingų ginklai. (2014 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/vikingu-ginklai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 02:17
×