Viktorina “ką žinai apie savo šalį?


Viktorinos klausimai apie lietuva. Viktorina apie lietuva. Testas ka zinai apie lietuva. Klausimai pirmokams. Viktorina apie lietuvą klausimai. Klausimai pirmokui. Ka zinai apie lietuva testas. Viktorinos klausimai su skaidrėmis. Rasinys ka as zinau apie lietuva. Klausimai treciokams.

Viktorina “Ką žinai apie savo šalį Lietuvą?”. Taisyklės. Klausimai pirmokams. Kokiame Lietuvos mieste stovi Gedimino pilis?. Teisingas atsakymas. Kokia jūra skalauja Lietuvos krantus?. Teisingas atsakymas. Kaip vadinasi nacionalinis Lietuvos medis?. Teisingas atsakymas. Koks miestas yra Lietuvos sostinė?. Teisingas atsakymas. Klausimai antrokams. Kokia nacionalinė Lietuvos gėlė?. Teisingas atsakymas. Kas sukūrė Lietuvos himną?. Teisingas atsakymas. Koks nacionalinis Lietuvos paukštis?. Teisingas atsakymas. Kokiame žemyne yra šalis Lietuva?. Klausimai trečiokams. Kaip vadinasi ši pilis?. Teisingas atsakymas. Koks kunigaikštis įkūrė Trakų pilį?. Teisingas atsakymas. Kas buvo pirmasis Lietuvos prezidentas?. Teisingas atsakymas. Klausimai ketvirtokams. Koks giliausias Lietuvos ežeras?. Teisingas atsakymas. Iš kokio žodžio kilo Lietuvos vardas?. Teisingas atsakymas. Kuri iš senųjų Lietuvos sostinių pavaizduota?. Teisingas atsakymas. Kodėl raitelis Lietuvos herbe pasisukęs į kairę pusę?. Teisingas atsakymas. Šaunuoliai!.
  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 3968 KB
  • 2013 m.
  • 37 puslapiai
  • Tatiana
  • Viktorina “ką žinai apie savo šalį?
    10 - 4 balsai (-ų)
Viktorina “ką žinai apie savo šalį?. (2013 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/viktorina-ka-zinai-apie-savo-sali.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 17:56
×