Vilkas net internete ėriuku netaps


Stepiu vilkas analize. Anglu rasinys apie vilkus. Hermanas hese stepiu vilkas skaidres. Vilkas. net.

Internetas prieš gerą dešimtmetį mus užgriuvo savo informacijos bei galimybių gausa. Šis unikalus ir modernus reiškinys, per gan trumpą laiką spėjo tapti neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Jūsų tikriausiai nebestebina beribis socialinių, informacinių ir kitokių interneto svetainių vartojimas. Tačiau neturėtų stebinti ir tai, kad dažnai tenka susidurti su ne viena ypač svarbia interneto naudojimo problema.

Pirma – daugelis žmonių nesupranta, kad internetas yra vieša vieta. Jie reiškiasi per daug drąsiai, per atvirai išsako savo mintis, jaučiasi visiškai nematomi ir nebaudžiami. Tikrai ne visi supranta, kad kiti svetainių lankytojai, puslapių moderatoriai ar teisėsaugos tarnybos gali atpažinti ir susekti net interneto lankytojus.

Antra – asmeninės informacijos viešinimas internete. Niekada negali pasitikėti žmonėmis, negali būti tikras, kas ten kitame laido gale . Skelbdami informaciją apie save socialiniuose tinklapiuose daugelis nesusimąsto apie gręsiantį pavojų. Galbūt, kai kurie norintys blogo taip ir laukia, kada įsikelsi naujas nuotraukas, paviešinsi savo kontaktinius duomenis, ar kitokią informaciją apie save.

Trečia – beribė reklama, įvairūs juokeliai, siuntinėjami paveikslėliai ar nuotraukos, kitaip tariant, įvairios nereikalingos šiukšlės . Žinoma, kartais tai būna įdomu, ar net praverčia, kai tau nuobodu ir nori pasilinksminti.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (425 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ruta
  • Vilkas net internete ėriuku netaps
    10 - 2 balsai (-ų)
Vilkas net internete ėriuku netaps. (2011 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/vilkas-net-internete-eriuku-netaps.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 20 d. 00:15
×