Vilniaus apskrities statistiniai duomenys


Didžiausios vilniaus m. ir apskrities bendrovės. Didžiausios vilniaus įmonės. Elektrenu savivaldybe referatai. Referatas apie šalčininkų rajono savivaldybę. Širvintų rajono didžiausios įmonės. Vilniuje pensininku skaičius. Kursiniai darbai susije su vilniaus rajono savivaldybes administracija. Statistinia duomenys. Pensininku vilniuje skaičius. Vilniaus apskrities didziausios imones 2010.

Vilniaus m. Savivaldybė. Elektrėnų savivaldybė. Vilniaus r. Savivaldybė trakų r. Savivaldybė. Švenčionių r. Savivaldybė. Širvintų r. Savivaldybė. Ukmergės r. Savivaldybė. Šalčininkų r. Savivaldybė. Vidutinis darbo užmokestis savivaldybėje. Bedarbių proc. Tarp darbingo amžiaus gyventojų. Pensininkų skaičius. Tūkst. Gyventojų. Veikiančių įmonių. Tiesioginės užsienio investicijos gyv. /lt. Es parama gyv. , lt. Šalto vandens kaina lt/kub. M. Šilumos kaina ct/kwh. Nusikalstamumas. Į kitus lietuvos ir užsienio miestus išvyko gyventojų, proc. Išvada.

Didžiausias vidutinis darbo užmokestis yra mokamas Vilniaus miesto savivaldybėje, o mažiausias Šalčininkų rajono savivaldybėje. Didžiausias bedarbių tarp darbingo amžiaus žmonių skaičius yra Vilniaus rajono savivaldybėje, o mažiausias Trakų rajono savivaldybėje. Didžiausias pensininkų skaičius yra Ukmergės rajono savivaldybėje, o mažiausias Vilniaus rajono savivaldybėje. Daugiausia veikiančių įmonių yra Vilniaus miesto savivaldybėje, o mažiausiai Širvintų rajono savivaldybėje. Didžiausios tiesioginės užsienio investicijas gauna Vilniaus miesto savivaldybė, o mažiausias tiesiogines užsienio investicijas gauna Šalčininkų rajono savivaldybė. Didžiausias ES parama gauna Elektrėnų rajono savivaldybė, o mažiausia Trakų rajono savivaldybė. Didžiausios šalto vandens kainos yra Širvintų rajono savivaldybėje, o mažiausios Šalčininkų rajono savivaldybėje. Didžiausia šilumos kaina yra Trakų rajono savivaldybėje, o mažiausia Širvintų ir Elektrėnų rajono savivaldybėse.

  • Microsoft Word 122 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (609 žodžiai)
  • Marijonas
  • Vilniaus apskrities statistiniai duomenys
    10 - 3 balsai (-ų)
Vilniaus apskrities statistiniai duomenys. (2012 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/vilniaus-apskrities-statistiniai-duomenys.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 06:05
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo