Vilniaus autobusų parkas


Įvadas. Įmonės veikla. Įmonės struktūra ir joje veikiantys procesai. Imonės teikiamos paslaugos. Reklama ant troleibusų ir autobusų. Reklaminiai tentai virš gatvių. Pramoginiu autobusų ir troleibusų nuoma. Maitinimo paslaugos. Įmonės technologinis aprūpinimas. Įmonės žmogiškieji ištekliai. Išvados. Literatūra.

Šiuo metu gyvename pramonės amžiuje. Viskas yra motorizuota. Laikas yra vos ne pats svarbiausias dalykas po pinigų ir sveikatos. Per daugiau negu 100 metų įvyko įvairūs reiškiniai, kaip antai, industrializacija, pramonės perversmas ir kita. Dabar turbūt niekas neįsivaizduotų kelionės į kitą šalį ar miestą be automobilio, laivo, lėktuvo ar automobilio. Atėjo toks laikas, kai motorinių transporto priemonių gatvėse yra tiek daug, jog susidaro spūstys, pailgėjo kelionės laikas, avarijos rizika ženkliai padidėjo. Mieste ieškota alternatyvų mažinti transporto priemonių kiekį. Nuo senų laikų važinėdavo autobusai, kuriame, vienoje transporto priemonėje, tilpdavo daug daugiau keleivių, negu paprastame lengvajame automobilyje. Vilnius, Lietuvos sostinė, pasižymi gan gerai išvystyta viešojo transporto sistema. Ją sudaro autobusai, troleibusai ir legaliai iki 2012.07.01 dirbę mikroautobusiukai. Plačiau šiame darbe pristatysiu UAB “Vilniaus viešojo transporto” autobusų parką.

Per parą perveža apie pusę milijono gyventojų ir miesto svečių (298000 keleivių autobusais). Tad reklama ant autobusų yra ypač veiksminga.

Miestas be viešojo transporto – labai sunkiai įsivaizduojamas derinys. Užtikrinti gerą kokybę ir greitą atvykimą nuo taško A iki taško B, užtikrina UAB „Vilniaus viešasis transportas“. Autobusų parkas yra gan šiuolaikiškas. Daug naujų, apynaujų autobusų. Yra galimybė reklamai, kuri yra veiksminga. Taip pat, ši įmonė suteikia žmonėms daug darbo vietų, pradedant mechanikais, vairuotojais, baigiant vadybininkais, buhalteriais. Nuo 2013.07.01 dienos, pasikeitė Vilniaus viešojo transporto sistema. Dabar atsirado dar daugiau autobusų bei naujų tvarkaraščių, kurie, pagal viską, turėtų būti žymiai geresni, negu buvę. Tad UAB „Vilniaus viešasis transportas“ ir jo autobusų parkas daro Vilniui, Lietuvos sostinei, didelę naudą transporto srityje.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 452 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1306 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vitalij
  • Vilniaus autobusų parkas
    10 - 6 balsai (-ų)
Vilniaus autobusų parkas. (2015 m. Gruodžio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/vilniaus-autobusu-parkas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 10:56
×