Vilniaus Kamerinio teatro spektaklio „Kai žmonės vaidino Dievą!“ Recenzija


Vilniaus Kamerinio teatro spektaklio „Kai žmonės vaidino Dievą! “ Recenzija.


Vilniaus kamerinis teatras buvo įkurtas 2011 m. kovo 28d. Tačiau teatro kolektyvas savo profesionalią veiklą pradėjo nuo 2002 metų su diplominiu aktorių spektakliu pagal Lauros Sintijos Černiauskaitės pjesę „Išlaisvinkit auksinį kumeliuką“. Teatro repertuare yra apie 20 spektaklių. Per metus yra parodoma po 2 – 3 premjeras, bet, kaip patys aktoriai teigia, jiems iš tikrųjų kiekvienas spektaklis prilygsta premjerai, „Kiekvieną spektaklį auginame mūsų – nuolatiniams ir būsimiems žiūrovams“.

Patirti visa tai, turėjau galimybę ir aš. Neseniai su savo mokyklos mokiniais ir mokytojais, vykome į Lietuvos širdį, sostinę Vilnių. Vilniaus kameriniame teatre žiūrėjome spektaklį „Kai žmonės vaidino Dievą!“, pastatytą pagal F.Goodrich, A.Hacketto ir V.Kesselmano pjesę „Anos Frank dienoraštis“. Šito vaidinimo dėka, aš suvokiau, kad pasakas ir kitus įvairiausius dramaturgų kūrinius galima interpretuoti savaip, negu yra perteikiama knygose. Spektaklis man buvo puiki galimybė, dar neperskaičius knygos suprasti ir suvokti pačią pagrindinę autoriaus perteiktą mintį, kad viltis, meilė ir mirtis yra tarpusavyje glaudžiai susijusios.

Be abejo, negaliu nepasidalinti įspūdžiu, užplūdusiu mane dėl vaidinusių aktorių nuostabių sugebėjimų scenoje.

  • Teatras Recenzija
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (398 žodžiai)
  • Marija
  • Vilniaus Kamerinio teatro spektaklio „Kai žmonės vaidino Dievą!“ Recenzija
    9 - 8 balsai (-ų)
Vilniaus Kamerinio teatro spektaklio „Kai žmonės vaidino Dievą!“ Recenzija. (2016 m. Vasario 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/vilniaus-kamerinio-teatro-spektaklio-kai-zmones-vaidino-dieva-recenzija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 06:26
×