Vilniaus miesto pradžia piešimo konkursas


Projektas „ Vilniaus miesto pradžia piešimo konkursas “. Darbų pristatymas galerijoje. Projekto aktualumas. Turimi ištekliai. Projekto darbo grupė Nr. Pareigos projekte. Projekto vadovas. Projekto koordinatorius. Projekto asistentas. Projekto tikslinės grupės. Projekto „ Vilniaus miesto pradžia piešimo konkurso “ uždaviniai , veiklos , darbai ir atsakingi asmenys Pasirengimo projektui etapas Uždavinys Veikla Darbai. Projekto vadovas Projekto koordinatorius. Projekto įgyvendinimo etapas Uždavinys Veikla Darbai. Projekto koordinatorius Projekto asistentas. Projekto įsivertinimo etapas Uždavinys Veikla Darbai. Projekto „ Vilniaus miesto pradžia piešimo konkursas “ veiklų atlikimo tvarkaraštis Nr Veikla gruodis sausis vasaris kovas. Projekto „ Vilniaus miesto pradžia piešimo konkursas “ sąmata Eil. Nr. Išlaidų rūšis. Iš viso. Projekto „ Vilniaus miesto pradžia piešimo konkursas “ Rizikos. Rizikų valdymas.


Vaikų ir jaunimo ypatumas reikšti savo emocijas, mintys, savijautą per meną. Taip pat menas – tai priemonė geriau įsisavinti informaciją, lavinti savo vaizduotę. Atsižvelgiant į šiandieninio gyvenimo iššūkius vykdomos meninio ugdymo programos sudaro sąlygas atsiskleisti vaiko kūrybiškumą ir praturtinti jo emocinį, dvasinį patyrimą.

Dailė tai puikus būdas – skatinti domėtis tam tikrais istoriniais įvykiais, sudaryti sąlygas pritaikyti įgytas žinias, išreikšti save per spalvų, kompozicijos kalbą. Piešimas – tai bendravimo ir pasaulio pažinimo metodas, kurio pagalba vaikai ir jaunimas gali atrasti pasitikėjimo savimi.

Bus išrinkta 100 geriausiu darbų, kurie bus pristatyti galerijoje – Rusų kultūros centre. Viena iš Rusų kultūros centro veiklų yra – parodos. Rusų kultūros centras randasi strategiškai patogioje vietoje Vilniaus senamiestyje, patalpos duodamos nemokamai, svarbiausiai iš anksto susitarti ir patiems pasirūpinti visais dalykai susijusiais su paroda. Darbai kurie nekabės galerijoje bus gražinti mokykloms ir darželiams, kiekviena mokykla ir darželis bus paskatinti organizuoti parodą savo įstaigoje, kad neįžeisti vaikų ir jaunimo, kurių darbai nepraėjo atranką.

Konkurso dalyviai -vaikai ir jaunimas supažins/dar karta prisimins savo istorija, jos svarba

Galerijoje ekspozicija galima bus pamatyti vasaros metu.

Kiekvienoje grupėje bus išrinkti 25 piešiniai. Kiekvienoje grupėje bus tik 1 nugalėtojas, kiekvienas nugalėtojas gaus 100 eurų dovanų kuponą į Akrpolį, taip pat tokį pat prizą gaus ir mokinio/vaiko mokytojas/auklėtojas, tai paskatins mokytojus agituoti vaikus/jaunimą dalyvauti konkurse.

Projekto grupės darbo vieta – organizacija teikianti projektą turi savo patalpas. Patalpos yra pritaikytos atlikti projekto koordinavimą ir įgyvendinimą. Yra kompiuteriai, internetas, susitukimų kabinetas, vieta sandėliuoti darbus, kanceliarinės prekės. Vertintojai ekspertai – dėstytojai iš VDA (Vilniaus dailės akademija), dėstytojai iš Vienožinskio dailės mokyklos, mokytojai iš Čiurlionio meno mokyklos. Iš kiekvienos įstaigos 2 ekspertai-savanoriai.Organizacija turi 10 savanorių.

  • Vadyba Projektas
  • Microsoft Word 55 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1627 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alia
  • Vilniaus miesto pradžia piešimo konkursas
    10 - 9 balsai (-ų)
Vilniaus miesto pradžia piešimo konkursas. (2016 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/vilniaus-miesto-pradzia-piesimo-konkursas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 00:16
×