„Vilniaus pergalė“ šokolado vartotojų elgsenos modeliavimas


„Vilniaus pergalė“ šokolado vartotojų elgsenos modeliavimas. Darbo tikslas ištirti Lietuvos miestų ir miestelių Vilniaus. AB „Vilniaus pergalė“ šiuo metu tai lyderiaujantis fabrikas Baltijos šalyse. Tyrimas. Siekiant išsamiai atskleisti pasirinktą temą, šiame darbe buvo vykdomas kokybinis empirinis tyrimas. Respondentai. „Vilniaus pergalė“ saldainių perkamumo dažnumas. „Vilniaus pergalė“ saldainių įsigyjimas. Respondentų dėmesys į saldainių sudėtį ir etikečių aprašymus. „Vilniaus pergalės“ saldainių rūšių pasirenkamumas. Veiksniai įtakojanys pirkti „Vilniaus pergalės“ saldainius. „Vilniaus pergalė“ saldainių kokybė. Išvados.   Išanalizavus Vilniaus „Pergalė“ produktų paklausą išsiaiškinome. Rekomendacijos. Nors įmonė yra.

  Išanalizavus Vilniaus „Pergalė“ produktų paklausą išsiaiškinome, jog šios įmonės produktai yra gerai žinomi ir populiarūs. Didelė dalis anketos respondentų perka „Pergalė“ saldainius, kurių kaina yra nuo 2,89 iki 5,79 euro, tačiau yra vartotojų, kurie perka ir brangesnius bei pigesnius Vilniaus „Pergalė“ gaminius. Vilniaus „Pergalė“ produktų vartotojai skiria didžiausią dėmesį produkto kokybei. Atsižvelgiant į tai, jog 70 % vartotojų nė karto nenusivylė šios įmonės produkcija nuo 1952 metų, galima teigti, kad gamybos procese yra skiriamas didelis dėmesys produkto gamybai. Vilniaus „Pergalė“ yra viena seniausių šokolado gamintojų Lietuvoje, kuri savo gaminiams suteikia unikalius pavadinimus, susijusius su Lietuva ir jos istorija. Taip pat gamina jau gerai žinomus saldainius, kaip „Pupa“, „Kregždutė“, „Raudonoji aguona“ ir kt.

  • Marketingas Skaidrės
  • MS PowerPoint 589 KB
  • 2015 m.
  • 14 puslapių (326 žodžiai)
  • Chanelle
  • „Vilniaus pergalė“ šokolado vartotojų elgsenos modeliavimas
    10 - 7 balsai (-ų)
„Vilniaus pergalė“ šokolado vartotojų elgsenos modeliavimas. (2015 m. Vasario 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/vilniaus-pergale-sokolado-vartotoju-elgsenos-modeliavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 17:53
×