Vilniaus viešojo transporto tyrimas anketinė analizė


Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Darbo struktūra. Literatūros analizė. Vilniečio kortelė. Vilniečio kortelės privalumai. Kontrolė. Projektai. Planai 2014–2020 m. Anketos pavyzdys. Rezultatai apklausus 8 II kurso Transporto informacinių sistemų studentus. Rezultatai apklausus 20 I kurso studentų. Išvados. Literatūros sąrašas.

Tyrimo objektas - Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Transporto informacinės sistemos I, II kurso studentai.

Formuojant 2014–2020 met ų Europos S ąjungos strukt ūrin ės paramos panaudojim ą transporto srityje, numatytos tokios priemon ės, skirtos viešojo transporto atnaujinimui:

Ši anketa yra skirta sužinoti Vilniaus Technologijų ir Dizaino kolegijos Transporto informacinių sistemų I bei II kurso studentų nuomones apie Vilniaus miesto viešąjį transportą.

Apklausoje dalyvavo ~72% vyrų ir ~28% moterų, daugiausia 20-22m amžiaus. Apie 70% apklaustųjų naudojasi viešuoju transportu, tačiau tiek pirmo (25%) tiek antro (45%) kurso studentai pažymėjo, kad viešasis transportas turi minusų, nors teigia kokybe esantys patenkinti.

Abiejų kursų studentai pasirenkant vieną iš galimų atsakymų apie viešojo transporto trūkumus nurodė, kad dažniausiai pasitaikanti problema – dažnai perpildyti autobusai/troleibusai. Taip mano (62,5%) antrakursių ir (55,2%) pirmakursių.

Apie 72% apklaustųjų naudojasi Vilniečio kortele. 62,5% antrakursių ir 40% pirmakursių mano, kad viešojo transporto bilietų kainos yra prieinamos. ~ 75% apklaustųjų nurodė, kad autobusuose bei troleibusuose įtaisyti komposteriai veikia nepriekaištingai, keli iš jų neturi nuomonės.

Paklausus kaip patartų gerinti Vilniaus miesto viešąjį transportą, atsakė tik 4 iš 28 apklaustųjų (14,29%). 2 pasiūlymai buvo atnaujinti troleibusus ir autobusus, 1 pasiūlė piko metu didinti troleibusų skaičių, dar vienas pasiūlė didinti tik viešajam transportui skirtų juostų skaičių keliuose.

  • Transportas Analizė
  • Microsoft Word 418 KB
  • 2015 m.
  • 21 puslapis (2867 žodžiai)
  • Edvardas
  • Vilniaus viešojo transporto tyrimas anketinė analizė
    10 - 5 balsai (-ų)
Vilniaus viešojo transporto tyrimas anketinė analizė. (2015 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/vilniaus-viesojo-transporto-tyrimas-anketine-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 08:53
×