Vilniaus Vingis finansinė analizė


Ab vilniaus vingis. Vilniaus vingis ab. Vilniaus vingis bankrotas. Vilniaus duona finansine ataskaita. Vilniaus degtines finansu valdymas bankroto galimybes tyrimas referatai. Ab “vilniaus vingis” balanso. Finansu analizes kursinis darbas. Imones finansine analize kursinis. Sudavija pelno nuostolio. Ab „vilniaus vingis“.

AB „Vilniaus vingis“ finansinė analizė. Įvadas. AB „Vilniaus vingis“ aprašymas. AB „Vilniaus vingis“ glausta istorija. AB „Vilniaus vingis“ veiklos rūšys. Rinka ir pardavimai. Kainodara. Konkurentai. Finansinės būklės tyrimo metodo pagrindimas. Finansinės būklės tyrimas. Horizontali balanso analizė. Pelno (nuostolio) ataskaitos horizontalioji analizė. Vertikali balanso analizė. Vertikali pelno (nuostolio) ataskaitos analizė. Finansinių santykinių rodiklių analizė. Swot analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Įsitvirtinant rinkos ekonomikai, didėja finansinių institucijų vaidmuo. Kiekvienas verslininkas, plėsdamas savo verslą sprendžia klausimus dėl konkurentų ir investuotojų požiūrio, kruopščiai skaičiuoja savo pajamas ir išlaidas. Norėdami išvengti nuostolio ir bankroto, jie turi mokėti įvertinti įmonės finansinę būklę bei valdyti įmonės finansus.

Valdyti įmonės finansus intuityviai, pasinaudojant vartotojų nepatyrimu, infliacija, ar greitai pajutus rinkos svyravimus, darosi vis sudėtingiau. Vis labiau įsitikinama, kad reikia daugiau dėmesio skirti finansų valdymui, tai yra sąmoningai įsikišti į finansinių rodiklių dinamiką ir nukreipti ją įmonei naudinga linkme.

Valdyti įmonės neįmanoma, be finansinės veiklos analizės. Finansinė analizė padeda išsiaiškinti kokie pakitimai vyko įmonėje tiriamu laikotarpiu, bei kaip tai paveikė įmonės finansinę būklę. Norint, kad įmonė įgytų pranašumą, konkurencingumą ar išlaikytų jau pas analizei atlikti buvo naudojama įmonės finansinės ataskaitos, kurių duomenys buvo analizuojami pasirinkus vertikalią.

  • Microsoft Word 75 KB
  • 2012 m.
  • 24 puslapiai (6193 žodžiai)
  • Universitetas
  • Virmantas
  • Vilniaus Vingis finansinė analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Vilniaus Vingis finansinė analizė. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/vilniaus-vingis-finansine-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 24 d. 15:11
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo