Vilnius - Talinas maršruto analizė


Įvadas. Optimalaus maršruto pasirinkimas. Maršruto Vilnius - talinas sienų sistemos analizė. Kelių įvairovės analizė gabenant krovinį maršrutu Vilnius - talinas. Pravažiuojamųjų šalių transporto sistemų analizė. Lietuvos sausumos kelių sistema. Tinkamų kelių pasirinkimas, jų klasifikacijos analizė. Tarptautinis reglamentas, keliams ir kroviniams gabenti. Maršruto Vilnius – talinas analoginis maršruto pasiūlymas. Pasirinktų maršrutų lyginamoji analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.


Pavyzdžiui reiso išlaidos bus apskaičiuotos reisui iš Vilniaus į Taliną, kur atstumas tarp taškų A ir B yra 601 km.

Netiesioginės išlaidos sudaro 20% vežimų savikainos arba 100% tiesioginių darbo išlaidų:

Visi iki šiol aptarti rodikliai buvo susiję su išlaidomis krovinio vežimui, o šios, paskutiniosios, grupės rodikliai įvertina pajamas gautas už atliktą reisą.

Šis rodiklis parodo, kokios yra gaunamos pajamos už atliktą reisą ir yra paskaičiuojamas pagal formulę:

Grynasis pelnas, tai pelnas atskaičius mokesčius į valstybės biudžetą ir socialinius atskaitymus ir yra skaičiuojamas pagal formulę:

Taigi apskaičiavus visus finansinius rodiklius galima įvertinti, ar reisas atnešė finansinės naudo, ar geriau nutraukti tokių vežimų vykdymą bei kas labiausiai įtakoją tokį galimą sprendimą.

Laiko skirtumas - toks pat kaip ir Lietuvoje visus metus.

Latvijoje renkami autostradų mokesčiai už visus >3,5 t sunkvežimius. Kelių mokesčiai taikomi maždaug 3 500 km kelių.

Už metus: 400 € (EURO IV ir mažesnė aplinkos taršos kategorija)

Sunkvežimiai >12 t: Rinkliavos priklauso nuo ašių skaičiaus ir emisijos klasės. Šiuo atveju kelių mokestis (PDF) yra 8–11 € už dieną ir 427–925 € už metus.

Vinjetę galima įsigyti su kortele DKV CARD įvairiose skirtingų tiekėjų degalinėse Latvijoje.

Maršrutas Nr. 1 Vilnius – Talinas per Pernu miestą Estijoje. Atstumas 601 km.

Maršruto Nr. 1 atstumu 601 km įveikimo laikas 7 val. 17 min. Maršrutas driekiasi per Lietuvos, Latvijos ir Estijos valstybių teritorijas, kur galioja toms šalims būdingos krovinių gabenimo, muitų ir apmokestinimo sistemos. Kelias Nr. 4

Kryptis A. Goštauto g. link Geležinio Vilko g. 6 minutės. (1,8 km)

A2, A10, A7, E67 ir Talinas-Pernu-Ikla / Kelių numeris 4 į savo paskirties vietą (Kesklinn, Tallinn, Eesti) 7 valandos. 3 min. (600 km)

Maršruto Nr. 2 atstumu 706 km įveikimo laikas 8 val. 41 min. Maršrutas driekiasi per Lietuvos, Latvijos ir Estijos valstybių teritorijas, kur galioja toms šalims būdingos krovinių gabenimo, muitų ir apmokestinimo sistemos. Yra mokamų kelių šiame maršrute. Kelias Nr. 2.

Važiuokite į Molėtų pl., J. Basanavičiaus g., A13, A14, ... ir Valga-Uulu / kelių skaičius 6 d Loodi-Helme / kelių skaičių kryptimi 162 (Helme Eesti) 6 val. 5 min. (500 km)

Kryptis Loodi-Helme / kelių skaičius 162, Kärstna-Raassilla / kelių skaičius 173 ir Viljandi-Rõngu / Kelių numeris 52 Tartu-Viljandi-Kilingi Nemė / kelių skaičius 92 kryptimi (Viiratsi) 33 min. (44,1 km)

Važiuokite į Imavere-Viljandi-KARKSI NUJA / Kelių skaičių 49 į Talinas-Tartu-Võru-Luhamaa kryptimi / Kelių skaičius 2 (Järva maakond) 35 min. (48,6 km)

Lietuvoje tūkstančiui gyventojų tenka 6,13 km, o tūkstančiui kvadratinių kilometrų teritorijos - 326,9 km valstybinės reikšmės kelių. Dauguma (59 proc.) jų asfaltuoti. Mūsų kraštą kerta 6 europinės magistralės:

Leistinas alkoholio promilių skaičius - 0,5 gr/1000 cm3, patikrinimą galima atlikti Kvėpavimo testu arba kraujo testu.

Techninis aptarnavimas - jūsų automobilį galima bus sutaisyti. Yra labai daug autoservisų, kuriuose jums ne tik sutaisys mašiną, bet ir patars.

b) TIR tranzitinė sistema atsirado netrukus po II Pasaulinio karo, kad padėtų atgaivinti pokarinės Europos ekonomiką. TIR sutartis buvo sudaryta 1949 ir šios sutarties pasisekimas buvo pirmosios TIR konvencijos įkūrimo priežastimi. 1975 metais TIR konvencija buvo atnaujinta ir patvirtinta Europos Bendrijų Tarybos (Nr. 2112/78) 1978 liepos 25 dieną, ir įsigaliojo Europos Bendruomenėje 1983 m. birželio 20 dieną. Kiekviena Europos Bendruomenės narė, įskaitant ir pačią Bendruomenę, yra susitariančios šalys 1975 metų TIR konvencijai. Šiuo metu yra apie 64 TIR konvencijos šalys.

  • Microsoft Word 1206 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (4197 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ruslan
  • Vilnius - Talinas maršruto analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Vilnius - Talinas maršruto analizė. (2017 m. Spalio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/vilnius-talinas-marsruto-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 21 d. 12:57
×