Vincas Krėvė Skerdžius Liaudies žmogaus santykis su gamta


Vincas kreve skerdzius tema. Skerdzius vincas kreve. V.kreve skerdzius. Vincas krėvė skerdžius analizė. Skerdzius analize. Kreves skerdzius. V. kreve skerdzius. V kreve skerdzius. Zmogaus ir gamtos santykis vinco kreves apsakyme skerdzius. Skerdzius tema.

"didžiausias gėris yra sutikti su gamta ir darniai su ja gyventi“- jau senovėje didysis ciceronas suprato šią paprastą tiesą. Ir štai krėvės apsakymo „skerdžius“ pagrindinis herojus.

Didžiausias gėris yra sutikti su gamta ir darniai su ja gyventi - jau senovėje didysis ciceronas suprato šią paprastą tiesą. Ir štai krėvės apsakymo skerdžius pagrindinis herojus, senas kaimo skerdžius lapinas, nepažinęs jokių mokslų, yra originalus pavyzdys, kaip žmogus gali būti dvasia suaugęs su gamtos pasauliu. Gamta lapinui- tai ne tik grožio ir ramybės šaltinis. Jis suvokia nepaprastą, gal net mistinę gamtos kaip gyvenimo prado jėgą. Tas lapino natūralus dvasinis ryšys su gamta išskiria jį iš pilkos ir abejingos minios.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (333 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Vincas Krėvė Skerdžius Liaudies žmogaus santykis su gamta
    10 - 2 balsai (-ų)
Vincas Krėvė Skerdžius Liaudies žmogaus santykis su gamta. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/vincas-kreve-skerdzius-liaudies-zmogaus-santykis-su-gamta.html Peržiūrėta 2018 m. Lapkričio 15 d. 10:12
×