Vincas Mykolaitis Putinas Moterys romane Altorių šešėly


Altorių šešėly rašinys. Moterys putino romane altorių šešėly. Vincas mykolaitis putinas altorių šešėly. Moterys putino romane. Moterys putino romane rasinys. Altoriu sesely rasiniai. Putinas altoriu sesely rasinys. Altorių šešėly liucė. Rasinys moterys putino romane. Altoriu sesely moterys.

Liudas Vasaris- pagrindinis romano ,,Altorių šešėly“ veikėjas, mėginęs suderinti kunigystę ir kūrybą. Veikėjas vertindamas sutiktas moteris brendo kaip asmenybė. Moterys turėjo didelės įtakos ir Liudo Vasario kūrybos raidai.
Liucija, kanauninko dukterėčia, buvo pirmoji moteris, sužadinusi Vasario vaizduotę. Po pirmų seminarijos vasaros atostogų, po pažinties su Liuce Liudas parašė pirmuosius eilėraščius, kurių bruožai būdingi įsimylėjusiems jaunuoliams. Tai įrodo, kad Liucijos įspūdis- buvo įkvėpimo šaltinis. Reikšmingiausias jų susitikimas buvo, kai Liucė mėgino pabučiuoti Liudą, susitikimas detaliai aprašytas: „Aušrakalnio žaidimų įraudintas veidas žibalinės lempos ir žvakių šviesoje šešėliavo visais jaunystės, sveikatos ir džiaugsmo tonais.“ Pasakotojas pabrėžia Liucės energiją, sužavėjusią Liudą. Remdamasis susižavėjimu ja Vasaris pradėjo rašyti, tai buvo jo kūrybos pradžia. Liudas Vasaris susipažindamas su Liucija buvo paauglys, o paauglystėje didelę įtaką daro aplinka ir žmonės, su kuriais bendraujama. Todėl Liucė tapo jaunuolio idealu.
  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 2 puslapiai (497 žodžiai)
  • Mokykla
  • Goda
  • Vincas Mykolaitis Putinas Moterys romane Altorių šešėly
    10 - 1 balsai (-ų)
Vincas Mykolaitis Putinas Moterys romane Altorių šešėly. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/vincas-mykolaitis-putinas-moterys-romane-altoriu-sesely.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 04:41
×