Vincas Mykolaitis Putinas skaidrės (2)


Virsunes ir gelmes analize. Putinas virsunes ir gelmes analize. Putino rupintojelis analize. Eilerastis rupintojelis analize. Virsunes ir gelmes ,,ivado`` analize. Eilerascio virsunes ir gelmes interpretacija. Vincas mykolaitis putinas rūpintojėlis analizė. Eilerascio skriski are analuze. Putinas ciklas virsunes ir gelmes ivadas nanaluze. Viršūnės ir gelmės anotacija.

Vincas Mykolaitis- Putinas 1893-1967m. 20 a. rašytojas poetas, dramaturgas, prozininkas. Gimė Prienų raj., sausio 6 d. Kūryba skirstoma į. Kūrybos bruožai. Eilėraštis “Tarp dviejų aušrų”. Eilėraštis “Skriski, are”. “Žemei”. “Rūpintojėlis”. “Viršūnės ir gelmės” Tai yra eilėraščių ciklas, kurį sudaro 7 eilėraščiai Stipri lyrinio subjekto pastanga kilti į viršūnes, įveikti kasdienybę, buitiškumą ir taip priartėti prie pasaulio paslapties. Ciklas “Vergas” Struktūra 1dalis (Lyrinis subjektas- dvasinis vergas. Romanas “Altorių šešėly” (psichologinis intelektualinis kūrinys). Struktūra. Pagrindinis veikėjas- Liudas Vasaris. Veikėjai Kunigai. Moterys Liudo Vasario gyvenime. Romano pasakotojas. Kulminacija- Liucės savižudybė, paskatinusi apmąstyti ir padaryti tinkamą sprendimą- išsivaduoti. Išvados.
  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 214 KB
  • 2013 m.
  • 20 puslapių
  • Aiste
  • Vincas Mykolaitis Putinas skaidrės (2)
    10 - 3 balsai (-ų)
Vincas Mykolaitis Putinas skaidrės (2). (2013 m. Rugsėjo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/vincas-mykolaitis-putinas-skaidres-2.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:22
×