Vincas Mylokaitis Putinas „Altorių šėšėly“ skaidrės


Vincas mykolaitis-putinas. Realizmas. (XIX a. Vid. – XX a. Realizmas didžiosiose Europos ir Amerikos literatūrose įsigalėjo apie 1840m. Vinco mykolaičio - putino biografija. Vincas Mykolaitis-Putinas (. Kūryba. Tarp dviejų aušrų (1927) Altorių šešėly (1933) Rūsčios dienos (1944„Altorių šešėly“. Kūrinys padalintas į 3 dalis „Bandymų dienos“, „Eina gyvenimas“, „Išsivadavimas“. „Bandymų dienos“. Jaunasis Liudas Vasaris, tėvų sprendimu. „Eina gyvenimas“. Liudas Vasaris paskiriamas vikaru į Kalnynų parapiją. Liudas Vasaris grįžta į jau nepriklausomą Lietuvą po dešimties metų. Tarp dviejų aušrų. Tarp dviejų aušrų pasaulis kaip pasaka. Margi sakalai. Lydėdami gęstančią žarą. Rašinių temos. Ar atlaidumas – silpno žmogaus bruožas. Klausimai. Realizmo bruožai Vinco mykolaičio-putino kūriniai.

Liudas Vasaris grįžta į jau nepriklausomą Lietuvą po dešimties metų; grįžęs jis ima vengti savo kaip kunigo pareigų; Vasaris išvyksta į Kauną ir tampa gimnazijos direktoriumi; jis vėl netikėtai susitinka su Liucija; Vasaris imasi mokyti jos sūnų Vytuką ir nuolat bendrauja su Liucija; susipažįsta su iš Amerikos kilusia pianiste Aukse; Vytukas miršta ir Liucija, puolusi į depresiją, nusižudo; Liudas Vasaris pasiryžta atsisakyti kunigystės ir nori tęsti savo gyvenimą su Aukse.

Realizmo bruožai Vinco mykolaičio-putino kūriniai? Į kiek ir kokių dalių susikirstytas „Altorių šėšėly“? Pagrindinės „Altorių šėšėly“ temos Kas būdinga Vinco Mykolaičio-Putino kūrybai? Kodėl „Altorių šėšėly“ galima laikyti analitiniu romanu?

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 1923 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (579 žodžiai)
  • Karolina
  • Vincas Mylokaitis Putinas „Altorių šėšėly“ skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Vincas Mylokaitis Putinas „Altorių šėšėly“ skaidrės. (2015 m. Spalio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/vincas-mylokaitis-putinas-altoriu-sesely-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 12:08
×