Virškinimas ir virškinimo ligos. Sergančių virškinimo organu ligomis nusiskundimai ir rizikos veiksniai


Virškinimo sutrikimai sunkios ligos pranašai. Virskinimo sistemos ligos ir ju priezastys. Virškinimo sistemos ligos. Rukymas virskinimas. Pilvo organu ligos. Virškinimo sistemos ligos jų priežastys. Referatai apie opalige sergančių slauga. Virskinimo ligu priezastys. Vidaus organai raugejimas. Virskinimo sistemos organu ligos.

Įvadas. Virškinimo sistemos ligos: jų priežastys ir simptomai. Sergančiųjų virškinimo organų ligomis nusiskundimai ir rizikos veiksniai. Ligonio skundai. Funkciniai sutrikimai. Išvada. Literatūros sąrašas.

Svarbi sąlyga organizmui būti sveikam yra ta, kad organizmo ląstelės gautų visas funkcionavimui reikalingas medžiagas. Ląstelių gaminimuisi ir išlikimui reikalingi baltymai, angliavandeniai, riebalai, mineralai, vitaminai ir vanduo.

Virškinimo sistemos ligos atsiranda tada, kai mes nesuderiname savo maisto su savo vidaus organų pageidavimais. Pilvo pūtimas, viduriavimas ar rėmuo - organizmo užuominos apie netinkamą mitybą, pažįstamos kiekvienam iš mūsų. O juk tam, kad mūsų pilvukas niekada neskaudėtų, reikia tiek mažai: visada galvoti, ką mes valgome, kiek ir kokios kokybės. Aišku, negalime visko suversti vien netinkamai mitybai, taip pat svarbūs yra ir kiti faktoriai, kurie priklauso nuo mūsų, tačiau mes jų nešaliname, pvz: rūkymas, alkoholis.

Stresai, nejudrus gyvenimo būdas, neigiamai veikia mūsų virškinimo sistemą. Vis daugiau žmonių skundžiasi įvairiais skrandžio sutrikimais: raugėjimu, pykinimu, deginimo, sunkumo ir pilnumo jausmu, pilvo pūtimu. Tačiau dažnai į šiuos negalavimus numoja ranka tikėdamiesi, jog praeis savaime arba gydosi patys. Žmonės negalvoja, kad pasikartojantys virškinimo sutrikimai gali būti pirmieji sunkių ligų pranašai, todėl reikia ieškoti medikų pagalbos.

Šiandien virškinimo sistemos ligos sudaro didžiausią dalį visų ligų, ir nėra tokio žmogaus, kuris nekentėtų nuo mažesnių ar didesnių virškinimo sutrikimų. Labai daug žmonių serga opalige, gastritu. Pas mane šeimoje kiekvienas turi šių sutrikimų, tik vienam išreikšti labiau, kitam mažiau.

  • Microsoft Word 1432 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (5225 žodžiai)
  • Universitetas
  • Agata
  • Virškinimas ir virškinimo ligos. Sergančių virškinimo organu ligomis nusiskundimai ir rizikos veiksniai
    10 - 1 balsai (-ų)
Virškinimas ir virškinimo ligos. Sergančių virškinimo organu ligomis nusiskundimai ir rizikos veiksniai. (2012 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/virskinimas-ir-virskinimo-ligos-serganciu-virskinimo-organu-ligomis-nusiskundimai-ir-rizikos-veiksniai.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 07 d. 12:49
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo