Virškinimo, mitybos ligos


Nevirškinimo priežastys. Virškinimas skaidres. Skaidres apie ligas. Virškinimo ligų plitimo priežastys. Skaidres apie mityba. Mitybosligos. Virškinimo sistemos ligos powerpoint. Virskinimas biologijos skaidres. Zmogaus virskinimas referatas. Eduonies rizikos veiksniai ppt.

Tyrimas. Virškinimas. Virškinimo ligos. Kaip pasireiškia virškinimo ligos. Kaip išvengti virškinimo ligų. Nevirškinimo priežastys. Kaip tinkamai vartoti maistą. Amerikoje buvo atliktas labai didelis tyrimas,jame dalyvavo 10 tūkstančių žmonių ir nei vienas iš jų negavo minimalios rekomenduotinos dienos normos visų reikalingų makro,ir mikro elementų (magnio,kalcio,kalio,geležies bei daug kitų medžiagų). Taigi reikia maitintis sveikai ir tada mes išvengsime įvairių organzmo sutrikimų. Tai procesas, kurio metu maistas yra susmulkinamas ir suskaidomas. Žmogaus virškinimo sistemą sudaro virškinimo traktas ir virškinimo liaukos, gaminančios fermentus.
  • MS PowerPoint 480 KB
  • 2011 m.
  • 11 puslapių (330 žodžiai)
  • Millda
  • Virškinimo, mitybos ligos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Virškinimo, mitybos ligos. (2011 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/virskinimo-mitybos-ligos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:41
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo