Virtos dešrelės Rinkodaros tyrimas


Virtos dešrelės. Darbo tikslas įsigilinti virtų dešrelių rinkodarą ir atlikti išvadas. Produktas. Virtų dešrelių asortimentas tikrai nėra mažas. Kaina. Darant tyrimą nustatėme, kad brangiausios dešrelės yra auščiausios rūšies. Kainų palyginimas. Iki parduotuvėje dešrelių kainos svyruoja nuo. Pirmą kartą, kai stebėjome virtas dešreles Rimi parduotuvėje. Antrą kartą, kai stebėjome Rimi parduotuvėje, visom virtom dešrelėm ,,Nematekas‘‘ buvo akcija. Pirmą kartą, kai stebėjome virtas dešreles Maxima parduotuvėje nei vienom dešrelėm nebuvo akcijos. Antrą kartą kai buvome Maxima parduotuvėje, visom dešrelėm ,,Krekenavos‘‘ buvo 25% nuolaida. Pirmą kartą, kai stebėjome virtas dešreles Iki parduotuvėję. Antrą kartą, kai stebėjome Iki parduotuvėje virtas dešreles akcija buvo. Pirmą kartą, kai stebėjome Norfos parduotuvėje virtas dešreles. Antrą kartą, kai stebėjome Norfos parduotuvėje virtas dešreles nebuvo jokios akcijos. Vieta. Per pirmą stebėjimą. Visose parduotuvėse dešrelės. Rėmimas. Kiekviena parduotuvė turi savo spausdintus leidinius. Rimi parduotuvėje visada galima rasti kortelių terminalus. Televizijoje reklamų metu yra rodomos tų parduotuvių naujienos ir akcijos susijusios su mūsų preke. Išvados. Produktas. Atlikus antrą stebėjimą virtų dešrelių asortimentas pasikeitė nežymiai. Apibendrinus, galiu teigti, jog norint įsigyti virtų dešrelių su nuolaida. Vieta ir Rėmimas. Vieta Apibendrinus galima.


Darbo tikslas: įsigilinti virtų dešrelių rinkodarą ir atlikti išvadas. Darbo uždaviniai: stebėti ar atsirado naujų produktų, kainų pokyčius, taip pat pakuočių ir rėmimo.

Virtų dešrelių asortimentas tikrai nėra mažas. Mažiausias asortimentas buvo Norfos parduotuvėje, pagal asortimentų dydį toliau ėjo Iki. Maximos ir Rimi asortimentas buvo beveik vienodo dydžio. Kiekviena parduotuvė turi savo linijos virtų dešrelių (Optima linija, Favorit, Iki (Iki cento), Rimi, Norfa virtos dešrelės). Dauguma virtų dešrelių yra aukščiausios rūšies, tačiau HOT DOG virtos dešrelės praktiškai visos yra I ar II rūšies, tik keletas yra aukščiausios. Daugiausiai virtų dešrelių gamintojai sutapo su Iki, Rimi ir Maximos parduotuvėmis. Buvo ir tokių virtų dešrelių, kurias galima rasti visose keturiose parduotuvėse: Virtos Giminių dešrelės, a. r.; Virtos mažylių dešrelės, a. r.; Virtos vištienos dešrainių dešrelės HOT DOG I rūšis; Samsoniukų virtos dešrelės, a.r.; Klaipėdos mėsinės virtos dešrelės, a.r.; Krekenavos virtos dešrelės su vištiena, jautiena, klaipėdos, mėsingosios, a.r. ir t.t.

Darant tyrimą nustatėme, kad brangiausios dešrelės yra auščiausios rūšies, jų daugiausiai radome Maximoje, Rimi ir Iki parduotuvėse. Pigiausios dešrelės yra antros rūšies, daugiausia jų radome Norfos parduotuvėje. Stebėdami parduotuves, galiausiai padarėme išvadą, kad brangiausios dešrelės yra Iki parduotuvėje, o pigiausios Norfa parduotuvėje.

  • MS PowerPoint 1238 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (836 žodžiai)
  • Kolegija
  • Benas
  • Virtos dešrelės Rinkodaros tyrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Virtos dešrelės Rinkodaros tyrimas . (2017 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/virtos-desreles-rinkodaros-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:31
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo