Virtualieji matavimo prietaisai


Developer suite skirta. Honda referatas. Programine iranga testams kurti. Matavimu darbu apzvalga. Referatas apie matavimo prietaisus.

Įvadas. Programinės įrangos apžvalga. Ni developer suite paketo apžvalga. Programa “teststand”. Paketas “labview”. “measurement studio”. Valdymas per internetą – “lookout”. Visiškai užbaigta programinė įranga. Aparatinė įranga. Didelės spartos analoginiai - skaitmeniniai keitikliai. Daugiafunkciniai keitikliai. Apibendrinimas. Literatūra. Referate bus aptarti firmos virtualieji matavimo prietaisai. Šiuos prietaisus kiekvienas vartotojas gali modifikuoti priklausomai nuo savo poreikių. Tai yra labai didelis privalumas, kadangi vartotojui suteikiamos plačios galimybės. Čia plačiau bus aptarti ne tiek naudojimui paruošti produktai, kiek įrankiai (programinė įranga), su kuriais galima sukurti virtualųjį matavimo prietaisą, tenkinantį vartotojo poreikius. Kaip matysime vėliau, tų įrankių asortimentas yra labai didelis.

Kompanija national instruments (ni) egzistuoja daugiau kaip 25 metus. Jų šūkis: matavimų revoliucija . Firmos veiklos sritis – kompiuterizuotų matavimo ir automatizavimo sistemų projektavimas bei realizavimas. Matavimams atlikti ir apdoroti naudojami kompiuteriai, į kuriuos diegiama atitinkama programinė ir aparatinė įranga. Šios kompanijos sistemomis naudojasi garsiausios pasaulio firmos - honda japonijoje testuoja savo automobilius, teletronics australijoje tikrina širdies defibriliatorius, britanijos telekomas didina telefono linijų efektyvumą.

Ni yra kompiuterizuotų ir ryšį per tinklą turinčių matavimo ir automatizavimo sistemų gamybos lyderis.

Referate bus aptarti firmos virtualieji matavimo prietaisai. Ni kuriamos programinės įrangos virtualiesiems prietaisams (vp) struktūra pavaizduota. pav. Kaip matome iš. pav. , didžiausias programinis paketas, skirtas virtualiųjų prietaisų kūrimui, yra ni developer suite . Į jį įeina ne tik teststand bei labview programos, bet ir paketas measurement studio . Pastarajame yra labwindows/cvi programa bei programavimą visual studio terpėje palengvinantys priedai. Be ni developer suite , dar yra programa lookout bei dvi visiškai užbaigti produktai: virtualbench ir biobench . Visiškai užbaigtų produktų modifikaip minėta aukščiau, šis paketas susideda iš trijų dalių: teststand , labview , ir measurement studio . Pastarasis yra ne kas kitai testavimui skirta programa. Ji padeda automatizuoti įvairius testus, pvz. , produkcijos kokybės tikrinimą įvairiose pramonės šakose. Programą vartotojas gali lengvai modifikuoti, ją geriau pritaikydamas savo poreikiams. B teststand yra suderinama su visomis populiariausiomis testų programų kūrimo kalbomis, įskaitant labview , measurement studio ( šios programos bus aptartos vėliau), visual basic, visual c++ ir ht-basic. teststand vykdo testo programą, pateiktą tiek dll, tiek activex server arba windows vykdomojo failo formatu, todėl galima naudoti daugialypę testų kūrimo terpę. Be to, teststand vši programa paremta grafiniu programavimu. Naudojantis ja, galima greitai sukurti vartotojo sąsajos virtualaus prietaiso valdymo skydelį. Programos pagrindinis langas parodytas. pav. Programuojama ne rašant programos tekstą, bet tarpusavyje grafiškai jungiant įvairius struktūrinius blokus. Tokio programavimo pavyzdys pateiktas. pav. Blokai parenkami iš paletės, vėliau jie atitinkama tvarka sujungiami tarpusavyje. labview naudoja patentuotą duo­me­nų srauto progra­ma­­vimo modelį, kuris vadi­na­mas g . Jis leidžia išvengti tekstinio progra­mavimo.

  • Microsoft Word 476 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1576 žodžiai)
  • Universitetas
  • Virtualieji matavimo prietaisai
    10 - 2 balsai (-ų)
Virtualieji matavimo prietaisai. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/virtualieji-matavimo-prietaisai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 07 d. 10:54
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo