Virtualios aplinkos įtaka žmogui knygoje „ Atjunk “


Virtualios aplinkos įtaka žmogui knygoje „ Atjunk “. Jurgos Šalaševičiūtės biografija. Knygos „ Atjunk “ siužetas. Kas yra virtuali aplinka. Virtualios aplinkos įtaka realybėje. Virtualios aplinkos įtaka knygos veikėjams.


Jurga Šalaševičiūtė, dar žinoma kaip Rebeka Una, yra lietuvių rašytoja, gyvenanti Kaune. Ji augo tarybiniais laikais, bet viską atsimena mielai ir nostalgiškai. Senelis - Kauno dramos teatro aktorius, energingas žmogus. Močiutė - anglų kalbos mokytoja. Tėtis – asmenybė, iš kurios išmoko būti atvira pasauliui ir žmonėms. Mama – šventumo šaltinis, iš kurio mokosi svarbiausių dalykų, santykiams bei ramybei puoselėti. Vaikystėje mėgo anglų kalba, todėl tapo anglų kalbos specialiste. Rašyti pradėjo jau trečioje klasėje, nuo „Naujųjų Mikės Pūkuotuko nuotykių“. Taip pat rašydavo pjeses bendraklasiams bei kiemo vaikams, su kuriais nuolat vaidindavo, rengdavo spektaklius darželyje ir kartais vaikų namams. Skaitydavo absoliučiai viską, nuo laikraščių iki reklamų, o dabar vaikiškas knygas, tam kad sužinotų, kaip kuriamos knygos vaikams. Dabar turi Metų knygos apdovanojimą ir Prano Mašioto premiją už romaną „Atjunk“, mėgsta keliauti įvairiose šalyse, viena mėgstamiausių - Indija, yra uoli filmų žiūrėtoja, kuri 4 mėgsta klasikinius, muzikinius, karinius, dramas, trilerius ir planuoja rašyti iki pat devyniasdešimties, o gal daugiau.

Romane yra rašoma apie keturiolikmetę Grytą, gyvenančią steriliame pasaulyje, kuriame nebėra jausmų ar elementarių pojūčių, tačiau visa tai vyksta virtualioje aplinkoje, dar vadinamoje sistemoje.

  • Microsoft Word 2716 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (780 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Tautvydas
  • Virtualios aplinkos įtaka žmogui knygoje „ Atjunk “
    10 - 1 balsai (-ų)
Virtualios aplinkos įtaka žmogui knygoje „ Atjunk “. (2017 m. Vasario 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/virtualios-aplinkos-itaka-zmogui-knygoje-atjunk-.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 29 d. 09:37
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo