Virtualus pasaulis paauglio gyvenime


Kokių tik šiame amžiuje nebuvo išrasta puikių išradimų, palengvinančių mūsų kasdienę buitį. Ar jūs galėtumėte paneigti šį mano teiginį?Vat ir ne! Kompiuteris pats tvarko, spausdina, skaičiuoja ir daro dar daug visokių dalykų, kurių išvardinimui man prireiktų mėnesio.
žmonija daug pažengė per savo gyvavimo istoriją. Dabar gryžę namo, galime atsisėsti prie kompiuterio, naršyti svetainėse, sėdėti pokalbių kambariuose ar žaisti kibernetinius žaidimus.
Visų pirma, norėčiau aptarti pokalbių svetaines, kurios daro didžiausią žalą jaunimui. Remdamasis norvegijos psichologų atliktais tyrimais, drįstu teigti, kad jos sukelia paaugliui priklausomybę. Paauglys gryžęs namo, įsijungia kompiuterį, o kartu programą per kurią gali bendrauti, vietoj to kad eitų mokytis. Dažnu atveju, pokalbių svetainės žaloja paauglio bendravimo įgudžius: jam pasidaro drovu ar sudėtinga šnekėt gyvai, nes tada neturi laiko apmąstyt, pataisyt savo žodžių.
Didelė problema yra laikas praleidžiamas veltui – prie kompiuterio. Kenčia tiek sveikata, tiek mokslai. Nustatyta leistina dozė prie kompiuterio yra valanda, o mokinys 9-12 klasėse mokytis turi 2,5h. Dažnu atveju, jaunuoliai gryžę iš mokyklos, sėda prie kompiuterio ir neatsiplėšia nuo jo visą dieną, pamiršdami kažkokius nereikšmingus namų darbus. Apklausiau 10 nemenčinės 2-osios vid. M-klos 10-12 klasių moksleivių, kiek laiko praleidžia prie kompiuterio ir kiek laiko skiria namų darbams.
- Microsoft Word 12 KB
- 2010 m.
- 2 puslapiai (440 žodžiai)
- Mokykla
- Dominykas
-