Virtuves baldų gamybos verslo planas


Verslo aprašymas. Pagrindiniai duomenys apie įmonę. Mūsų tikslai ir galimybės. Produkto (prekių) ar paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurentų analize. Marketingo planas. Kainų politika. Reklama. Gamyba. Gamybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos. Gamybos savikaina. Vadyba. Darbuotojai. Finansai. Ekonominiai rodikliai. Santrauka. Organizacinė įmonės struktūra.

Individuali įmonė „Virtuvė“ , ši įmonė buvo užregistruota Valstybinėje įmonėje „Registrų centras“ 2013m. sausio 1 d. Veiklą žadama pradėti 2013m. sausio 1d. Virtuvės baldų gamybos verslo buvo imtasi dėl klestinčių statybų vakarų Lietuvoje ir gyventojų poreikio virtuvės atnaujinimui. Virtuvė - viena svarbiausių ir dažniausiai lankomų patalpų namuose, kurioje tenka praleisti daug laiko - gaminti maistą, valgyti, susitikti ir bendrauti su šeima, bei artimais žmonėmis, dėl to labai svarbu, kad ji būtų tiek funkcionali technologiškai, tiek stilinga ir jauki vieta. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti - parinkti ir įrengti tinkamus virtuvės baldus. Įmonės įkūrėjas daug patirties šioje sferoje neturintis asmuo, bet ši veikla jam labai įdomi ir šiuo metu labai domisi ir stengiasi pažinti šios srities specifiką. Asmuo atsidarantis įmonę yra Tadas Dukšta. Įstatinis kapitalas 100 000Lt. Gamykla įkurta pačiame Klaipedos mieste, tad patogu bus prekes pristatyt klientams, t.y parduotuvėms, kurios pardavinės mūsų gaminamus virtuvės komplektus.

  • Verslas Verslo planas
  • Microsoft Word 331 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2062 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tadas
  • Virtuves baldų gamybos verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Virtuves baldų gamybos verslo planas. (2013 m. Gegužės 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/virtuves-baldu-gamybos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 14:38
×