Virtuvinių baldų gamyba ir pardavimas internetu


Komercija ir marketingas Individuali užduotis „ Virtuvinių baldų gamyba ir prekyba internetu “. Konkurencinės aplinkos analizė. Įmonės „ “ gaminių asortimentas. Medžiaga LMDF plokštė. Bendras virtuvės komplekto plotis 260 cm Komplektą sudaro. Virtuvinių baldų komplekto Nr. Įmonės „ “ medžiagų tiekėjai. Tiekimo strategija. Reikalingas biudžetas el. parduotuvei steigti. Žvalgybinis tyrimas. Potencialus pirkėjų segmentas. Lėšos reikalingos pradėti veiklą. Atsiskaitymas už prekes. Naudoti informacijos šaltiniai.


Ši įmonė „X“ užsiimtų Virtuvės baldų gamyba pagal užsakymus , virtuvinių baldų pardavimu internetu, pagamintų baldų pristatymas į namus, virtuvės baldų montavimas.

Yra numatyta virtuvės zona, rūbinė, santechnikos mazgas.

Geras susisiekimas, parkavimo vieta vidiniame kieme.

Pagaminti virtuviniai baldai būtų pardavinėjami per internetine įmonės parduotuve, priimti užsakymai iškart pradedami vykdyti, užsakovas tiksliai žino per kiek dienų gaminys bus pagamintas (jei dar nėra) ir pristatytas.

Atsiskaitymas už prekės galėtų būti vykdomas tiek per el. bankininkyste tiek grynais atsiimant atvežtas prekes.

Prekių pristatymas Lietuvoje būtų nemokamas ir atliekas įmonės transportu. Transportavimo išlaidos būtų įtrauktos į kainą. Taip pat pirkėjai prekes galėtu atsiimti savo transportu.

Tyrimą atlikau naudodamasis e-apklausa . Šį tyrimo būda pasirinkau, nes taip pasiekiama daug skirtingų žmonių iš skirtingų amžiaus bei socialinių grupių. Taip pat užpildyti anketa tiriamiems žmonėms nėra sudėtinga, klausimai kaip ir atsakymai trumpi ir konkretūs. Apklausos rezultatus galima greitai apdoroti ir apibendrinti.

Mano apklausa sudarė 8 klausimai susiję su anketos atsakovų amžiumi, lytimi bei jų naudojamų virtuvinių baldų pirkimo bei naudojimo ypatumais.

  • Microsoft Word 665 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1025 žodžiai)
  • Universitetas
  • Darius
  • Virtuvinių baldų gamyba ir pardavimas internetu
    10 - 6 balsai (-ų)
Virtuvinių baldų gamyba ir pardavimas internetu. (2016 m. Vasario 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/virtuviniu-baldu-gamyba-ir-pardavimas-internetu.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 13:41
×