Virtuvinių stalų gamyba verslo planas


Virtuvinių stalų gamyba verslo planas.

Pagrindinė įmonės veikla - aukštos kokybės medinių ir stiklinių virtuvinių stalų gamyba. Gamybai įmonė renkasi aukštos kokybės uosio medieną ir glazūruotą stiklą, naudoja naujausias gamybos technologijas. Mūsų įmonė sieks būti įvertinta ne tik konkurencingoje Lietuvos rinkoje, bet vėliau sieks įsilieti ir į tarptautinę rinką.

Pagrindinis įmonės tikslas – patenkinti vartotojo poreikius gaminant kokybiškus stalus prieinama kaina, parduoti kuo daugiau prekių ir gauti pelną.

Įmonėje UAB „Stalva“ dirbs 13 darbuotojų, turinčių aukštą kvalifikaciją ir didelę darbo patirtį, tai yra vienas pagrindinių veiksnių, padėsiančių įgyvendinti užsibrėžtus įmonės tikslus.

Mūsų įmonei reikės konkuruoti su rinkoje jau įsitvirtinusiomis įmonėmis, kurios gamina įvairios paskirties medienos ir stiklo baldus, taip pat turi lojalių klientų ratą. Mūsų įmonė stengsis gaminti baldus tokia kaina, kuri būtų patraukli klientams, nebūtų aukštesnė negu konkurentų nustatyta.

Įmonei norint pradėti sėkmingą veiklą, reikalingas 405 000 Lt akcinis kapitalas. Įmonė per pusę metų planuoja uždirbti 146 797 Lt grynojo pelno.

Ekonominaia finansiniai rodikliai, nuo kurių priklauso įmonės gyvavimas, buvo skaičiuojami tam, kad įsitikintume, jog įmonės veikla yra efektyvi. Padarius bendrojo pardavimų pelningumo vertinimą (36,62 proc.) darome tokią išvadą kad pardavimų ribinis pelningumas yra labai geras, tai padės reguliuoti rinkodaros poltiką bei parduotų prekių savikainą. Einamojo mokumo koeficientas (7,74 proc.) parodo, kiek kartų trumpalaikis turtas viršija trumpalaikius įsipareigojimus. Lūžio taškas parodo, kad kai įmonės pardavimo pajamos viršys 272 196,99 Lt, įmonė gaus pelną. Pagal apskaičiuotus finansinius rodiklius, galime teigti, kad įmonė sėkmingai vykdys savo veiklą bei įgyvendins užsibrėžtus tikslus.

UAB „Stalva“ įregistruota juridinių asmenų registrų centre 2013 m. birželio 15 d. Savo veiklą pradės 2013 m. liepos 1 d. Įmonė siūlys kokybiškus ir ilgaamžius virtuvinius stalus iš uosio ir stiklo. Pagrindinės medžiagos yra įsigyjamos Lietuvoje. Stalus gamins iš aukščiausios kokybės uosio medienos ir grūdinto stiklo.

UAB „Stalva“ siūlo medinius ir stiklinius stalus. Neabejotinas medinių, laku dengtų stalų privalumas – kieta paviršiaus danga ir ilgalaikiškumas. Tad šį neeilinį baldą būtina rinktis ir prižiūrėti su ypatingu dėmesiu. Mes siūlysime įvairių atspalvių, stačiakampio formos stalus, kad patenkintume vartotojų poreikius.

Populiariausias stiklo baldas - stalas. Stiklas - puiki namų interjero puošimo priemonė, suteikianti daugiau šviesos bei padedanti praplėsti namų erdves. Tačiau ir nedidelėje patalpoje saikingai vartojamas skaidrus stiklas gali padidinti namų erdvę, suteikti jaukumo. Šie baldai išsiskiria ilgalaikiškumu, nes nebijo drėgmės. UAB „Salva“ siūlys apvalios formos grūdinto ir graviruoto stiklo stalus.

Įmonės pavadinimą „Stalva“ pasirinkome todėl, kad gaminsime ir prekiausime stalais.

Savo gaminius platinsime didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Ateityje planuojame išplėsti rinką ir užsienio šalys.

Mūsų gaminamos prekės vartotojus pasieks per tarpininkus, Lietuvoje veikiančias baldus parduodančias parduotuves.

Šiuo metu vyraujanti ekonominė padėtis gali turėti įtakos mūsų produktų pirkimui. Stalas nėra pirmos būtinybės prekė, todėl žmonės gali susilaikyti nuo šitos prekės pirkimo. Yra daug įvairių baldų gamintojų, kurie stalų gamybai renkasi įvairius pigius medžio pakaitalus, arba pigią ir nekokybišką medieną. Stalai pagaminti iš medžio drožlių plokščių turi mažą savikainą, tačiau yra prastesnės kokybės.

Mūsų įmonė samdys kvalifikuotus darbuotojus ir stalus gamins iš kokybiškų medžiagų. Medinio stalo vidutinė komercinė savikaina lygi 500,50 Lt, o stiklinio stalo 461,20 Lt. Tokiai komercinei savikainai įtakos turėjo vienam gaminiui tenkančios veiklos sąnaudos ir gamybos apimtis, nes didėjant gamybos apimčiai, mažėja gamybinė ir komercinė savikaina. Pardavimo tarpininkams stalus parduosime su 30 proc. antkainiu.

Įmonė tikisi sėkmingai veikti, uždirbti pelną, kurį galėtų investuoti į naujas technologijas, kurios leistų sėkmingai toliau plėsti veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje rinkoje.

UAB „Stalva“ perka uosio medieną, grūdintą stiklą bei jau pagamintas metalines stalo kojas, ir naudodama naujus įrengimus (universalias medžio apdirbimo, stiklo graviravimo, šlifavimo stakles, stalą stiklui pjaustyti ir horizontalią plovimo mašiną) gamina virtuvinius medinius ir stiklinius stalus.

Gamybinis procesas susideda iš šių operacijų:

Iš tiekėjų nuperkamos medžiagos (mediena ir grūdintas stiklas), kurias pagal susitarimą tiekėjai mums pristato tiesiai į gamybos cechą (pristatymo mokestis jau įskaičiuotas į kainą, nereikia papildomai mokėti).

  • Microsoft Word 130 KB
  • 2015 m.
  • 34 puslapiai (6065 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius
  • Virtuvinių stalų gamyba verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Virtuvinių stalų gamyba verslo planas. (2015 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/virtuviniu-stalu-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 10:43
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo