Virusai referatas (3)


Terminų žodynas. Įvadas. Bendra informacija apie virusus. Virusų istorija. Virusų veikimo principai, rūšiavimas ir klasifikacija. Kelties sektoriaus virusai. Kirminai. Loginės bombos. Failų virusai. Polimorfiniai virusai. Užslėpti virusai. Trojos arkliai. Antivirusinės programos. Antivirusinių programų atsiradimas. Antivirusinių programų tipai. Populiariausios antivirusinės programos. Panda Security Antivirus Norton AntiVirus McAfee VirusScan Plus Kaspersky Anti-Virus. Avira AntiVir PersonalEdition. G DATA AntiVirus Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Ugniasienė („Firewall“) – sistema, draudžianti neautorizuotą prisijungimą prie mūsų kompiuterio iš interneto.

Darbo tikslas: pagilinti informatikos žinias apie virusus ir antivirusines programas, taip pat įgūdžius dirbti kompiuteriu, susirasti reikalingą informacija interneto platybėse.

„Kaspersky Anti-Virus Personal“ yra sudėtinga, ir nepanaši į jokią kitą programa. Ji gali viską, ko tik norėtume iš antivirusinės programos.

„Kaspersky Lab“ yra novatoriška kompanija, jos produktai suderinami su daugybe platformų ir taikomųjų serverio programų. Ši programa puikiai atpažįsta ir sunaikina ne tik virusus, bet ir kitokio tipo kenkėjus. Pavyzdžiui „Computer Build Lietuva“ žurnalo darytame programų testavime ši programa sunaikino ir rado programas, kurios įsimena, kokius klaviatūros klavišus paspaudėme, o vėliau šią informaciją išsiunčia piktavaliams. Ši programa yra mokama, kainuoja apie 100 lt.

Nemokama programa, kuri kokybe lenkia daugelį mokamų antivirusinų programų. Ji puikiai susidoroja su labiausiais paplitusiais bei su rečiau pasitaikančiais virusais . Be to ši antivirusinė programa mažiausiai veikia kompiuterio spartą, dėl jos interneto puslapiai nevėluoja atsidaryti. Bene vienintelis „Aviros“ trūkumas – ji blogai atpažysta šnipinėjimo programas.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 226 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (3545 žodžiai)
  • Gintarė
  • Virusai referatas (3)
    10 - 4 balsai (-ų)
Virusai referatas (3). (2014 m. Spalio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/virusai-referatas-3.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 19:58
×