Visatos evoliucija


Evoliucija skaidres. Visatos evoliucija skaidres. Skaidres apie visata. Didysis sprogimas skaidres. Visatos atsiradimas skaidres fizika. Visatos susidarymas skaidres. Visatos evoliucija. kosmoso tyrimai. Kompiuterio evoliucija skaidres. Visatos evoliucija, referatas. Didysis sprogimas - visatos atsiradimas.

Didysis sprogimas. Hablo dėsnis. Iškart po sprogimo. Po sprogimo. Planetų sistemos susidarymas. Įvairios nuomonės ir teorijos. Hipotezė patvirtinanti didįjį sprogimą ir visatos plėtimasi. Visata atsirado iš milžiniško sprogimo. Tas sprogimas sukėlė materijos plėtimąsi, matomą dabar. Pati sprogimo teorija grindžiama prielaida, jog galaktikos tolsta viena nuo kitos pradinio sprogimo jėgos stumiamos. Šį teiginį patvirtina stebimų galaktikų šviesos spektro poslinkis, aprašomas hablo dėsniu. Kad geriau įsivaizduoti kas yra tas singuliarinis taškas,jūs turėtumėte surinkti viską, kas tik yra aplink – kiekvieną mažytę dulkelę ir visas materijos daleles – ir suspausti į tokį be galo kompaktišką taškelį, kuris visai neturėtų matmenų. Tai ir vadinama singuliariuoju tašku.
  • MS PowerPoint 2786 KB
  • 2012 m.
  • 23 puslapiai (927 žodžiai)
  • Zygis
  • Visatos evoliucija
    10 - 1 balsai (-ų)
Visatos evoliucija. (2011 m. Spalio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/visatos-evoliucija.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 03:57
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo