Visuotinė kokybės vadyba. UAB McDonalds restaurants.


Visuotinės kokybės vadyba kursinis. Mcdonalds referatas. Visuotine kokybes vadyba imoneje. Mcdonalds valdymas. Visuotines kokybes vadyba imoneje. Mcdonald referatas. Mcdonalds kursinis. Mcdonalds vadyba. Uab mcdonald’s restaurants. Kokybės funkcijos išskleidimas.

Kokybės valdymo strategijos rengimas. Turinys. Įvadas. Kas yra visuotinės kokybos vadyba. Kokybės matavimas UAB ,,McDonald‘s restaurants”. Visuotinės kokybės valdymo strategijos diegimas UAB ,,McDonald‘s restaurants“. Išvados. Literatūra.

Kintant gyvenimo kokybei, kartu didėja ir reikalavimai, keliami paslaugų ir produktų kokybei. Vartotojai reikalauja, jog paslauga ar produktas, už kurią jie moka, atitiktų jų lūkesčius ir būtų atliekami taip, kaip numatyta. Todėl suprantama, kad pageidaujamo lygmens produkto ar paslaugos kokybė gali būti pasiekiama tik sukūrus atitinkamą kokybės vadybos sistemą.

Taigi, norėdamos išlikti, pakilti iš krizės ir klestėti rinkoje, Lietuvos įmonės turi neatsilikti nuo kitų šalių ir vadovautis pažangiausiais esamųjų ir būsimųjų rinkos partnerių valdymo metodais. Visuotinės kokybės vadybos principais pagrįsta visų ekonomiškai labiausiai išsivysčiusių šalių ūkinė politika ir veikla. Šiuo metu visuotinės kokybės vadybos metodai lemia pranašumus globėjinėje ekonominėje konkurencinėje kovoje.

Sėkmingai besivystančių kompanijų dėsningas požymis tas, jog trumpalaikiai sprendimai priimami kruopščiai ir nuosekliai apgalvojus ilgalaikes organizacijos strategijas. Įgyvendinamų kokybės strategijų kūrimas, gali padėti atlaikyti konkurentų pranašumą ir atsakyti į naujus ekonominius, technologinius ir socialinius iššūkius. Daugelis tyrinėtojų ir specialistų skelbia, jog kokybės funkcijos išskleidimas padeda įmonėms pristatyti kokybiškus produktus ir pasiekti norimų tikslų.

šiandieniniame pasaulyje jau tapo įprasta kone kasdien išgirsti, kaip duris atveria nauji ar plečia savo veiklą jau gerai žinomi restoranų tinklai, kavinės, užkandinės, restoranai. Tokią maisto aptarnavimo sektoriaus plėtrą galima paaiškinti tuo, kad šiuolaikinis skubantis žmogus kaip alternatyvą pietums ar vakarienei namuose renkasi netoli darbo vietų įsikūrusias maitinimo įstaigas. Norėdamos išsilaikyti rinkoje jos turi gerai išanalizuoti konkurentus ir sukurti tokį verslo planą ir strategiją, kad sėkmingai konkuruotų rinkoje.

Taigi dėl šių priežasčių savo darbui pasirinkau UAB ,,mcdonald‘s restaurants – vieną iš maisto aptarnavimo įstaigų. Tai įmonė – kuri jau dešimtmetį sėkmingai veikia Lietuvoje ir daugiau nei penkis dešimtmečius – visame pasaulyje. Taip yra todėl, kad čia sėksvarbiausia visuotinės kokybės vadybos dalis yra vartotojų esamų ir numatomų poreikių patenkinimas mažiausiomis išlaidomis. Jeigu vartotojai nebus patenkinti mūsų produktais ar paslaugomis, jie pasirinks kitą tiekėją. Mes bankrutuosime.

  • Microsoft Word 100 KB
  • 2010 m.
  • 13 puslapių (2651 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mindaugas
  • Visuotinė kokybės vadyba. UAB McDonalds restaurants.
    6 - 2 balsai (-ų)
Visuotinė kokybės vadyba. UAB McDonalds restaurants.. (2010 m. Lapkričio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/visuotine-kokybes-vadyba-mcdonalds.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 04:43
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo