Visuotinė žmogaus teisių deklaracija pristatymas


Visuotinė žmogaus teisių deklaracija. Pamokos uždavinys. Sužinoti žmogaus teises ir gebėti nustatyti asmens teisių ir pareigų santykį. Etninis – susijęs su tauta, gentimi, priklausymu jai. Humanitarinis – susijęs su rūpinimusi žmogumi, jo poreikiais, žmonių gerovės siekimu. Migrantas – žmogus, persikėlęs iš vienos gyvenamosios vietos (valstybės) į kitą. Paktas – svarbi tarptautinė sutartis, reguliuojanti saugumo, savitarpio pagalbos, nepuolimo klausimus. Rasė – per ilgą laikotarpį susidariusi žmonių grupė. Ratifikuoti – patvirtinti tarptautinę sutartį. Visuotinė žmogaus teisių deklaracija padalina žmogaus teises į šias kategorijas. Pilietines Politines Ekonomines Socialines Kultūrines teises. Žmogaus teisių samprata. Žmogaus teisės gali būti suprantamos kaip asmens laisvės visuomenėje ir galimybės jas realizuoti. Keletas žmogaus teisių. Teisė į privataus. Man svarbiausios teisės. Dirbdami grupelėse sugalvokite 3 jūsų manymu svarbiausias piliečio teises. Apibendrinkime. Kokių žmogaus teisių.


Sužinoti žmogaus teises ir gebėti nustatyti asmens teisių ir pareigų santykį.

Visuotinė žmogaus teisių deklaracija padalina žmogaus teises į šias kategorijas:.

Teisė į privataus gyvenimo neliečiamumą Teisė į asmens orumo neliečiamumą Teisė į asmens laisvės neliečiamumą Teisė į gyvybę Teisė į nuosavybę Teisė į lygiateisiškumas.

Dirbdami grupelėse sugalvokite 3 jūsų manymu svarbiausias piliečio teises.

Kokių žmogaus teisių žinote? Ką reiškia žodis humanitarinis? Kaip vadinama svarbi tarptautinė sutartis, reguliuojanti saugumo, savitarpio pagalbos ir nepuolimo klausimus?

  • MS PowerPoint 1907 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (249 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Beatrice
  • Visuotinė žmogaus teisių deklaracija pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Visuotinė žmogaus teisių deklaracija pristatymas. (2019 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/visuotine-zmogaus-teisiu-deklaracija-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 10 d. 01:42
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo