Visuotinė žmogaus teisių deklaracija skaidrės


Visuotinė žmogaus teisių deklaracija. Pamokos uždavinys. Žinoti žmogaus teises ir gebėti nustatyti asmens teisių ir pareigų santykį. Etninis – susijęs su kuria nors tauta. Humanitarinis – susijęs su rūpinimusi žmogumi, jo poreikiais, žmonių gerovės siekimu. Migrantas – žmogus, persikėlęs iš vienos gyvenamosios vietos (valstybės) į kitą. Paktas – svarbi tarptautinė sutartis, reguliuojanti saugumo, savitarpio pagalbos, nepuolimo klausimus. Rasė – per ilgą laikotarpį susidariusi žmonių grupė. Ratifikuoti – patvirtinti tarptautinę sutartį. Visuotinė žmogaus teisių Deklaracija - tarptautinis dokumentas. Deklaracija kviečia valstybes laikytis Žmogaus teisių ir laisvių (teisės į gyvenimą. Lygybė, laisvė, taika, orumas, viltis, gerovė, teisingumas.


Žinoti žmogaus teises ir gebėti nustatyti asmens teisių ir pareigų santykį, Atpažinti žmogaus teisių pažeidimo atvejus, Suvokti, kad vertybės, kuriomis grindžiamos žmogaus teisės, yra visuotinės.

Visuotinė žmogaus teisių Deklaracija - tarptautinis dokumentas, kuris buvo priimtas1948 m. gruodžio 10 d. Paryžiuje, JTO Generalinėje Asamblėjoje.

  • MS PowerPoint 813 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (181 žodžiai)
  • Solveiga
  • Visuotinė žmogaus teisių deklaracija skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Visuotinė žmogaus teisių deklaracija skaidrės. (2016 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/visuotine-zmogaus-teisiu-deklaracija-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 10:39
×