Visuotinės kokybės vadybos konspektas


Pateikite kokybės kaip reiškinio apibrėžimus ir paaiškinkite esminius jų skirtumus. Teoretiniu požiūriu. Gaminio atžvilgiu. Kokybė pagal vartotoją. Kokybė pagal gamintoją. Apibūdinkite kaip suprantate šiuolaikinį požiūrį į visuotinės kokybės vadybą. Pagrindinis VKV kaip reiškinio tikslas ? Pakomentuokite. Apibūdinkite keturis šiuolaikinės VKV etapus kokybės vadybos evoliucionavimo prasme. Esminės. Deming kokybės filosofijos nuostatos ir jų ryšys su Deming kokybės grandinėle. Juran kokybės filosofijos esminės dalys. Kokybės planavimas. Kokybės valdymas. Kokybės gerinimas. Apibudinkite , kodėl įstaigose ar organizacijose kyla pasipriešinimo naujai kokybės kultūrai reiškinys. Kokios to priežastys. Kokius kokybės kaštus žinote , apibūdinkite juos ? Atitikties kaštai. Neatitikties kaštai. Kaip siūlytumėte optimizuoti kokybės kaštus ? Susiekite produkto kūrimo strategiją ir jo kokybės vadybą.


Pateikite kokybės kaip reiškinio apibrėžimus ir paaiškinkite esminius jų skirtumus. Teoretiniu požiūriu: reliatyvi kokybė, atpažįstama bet kokiu pavidalu ir susijusi su produktų tam tikrų savybių palyginimu.

Gaminio atžvilgiu:kokybė labai tikslus ir realiai išmatuojamas kintamasis, kuriuo galima apibūdinti produktą; Kokybės skirtumai atspindi tam tikrų produkto atributų kiekio skirtumą. Kokybė pagal vartotoją: atitikimas numatytam naudojimui (vartojimui).

Kokybė pagal gamintoją atitiktis techninėms sąlygoms.

Verte pagrįstas apibrėžimas.Kokybė apibudinama išlaidų ir kainos prasme.; Kokybiškas yra tas produktas, kuris atlieka paskirtą funkciją už priimtiną kainą arba jo atitikties užtikrinimo kaina yra priimtina.

Apibūdinkite kaip suprantate šiuolaikinį požiūrį į visuotinės kokybės vadybą. Pagrindinis VKV kaip reiškinio tikslas? Pakomentuokite.

• VKV – naujas filosofinis požiūris į kokybiško produkto atsiradimą darbuotojo atžvilgiu; Ypač reikšmingas darbuotojų vaidmuo: bendradarbiauja su vadovybe;teikia siūlymus ir nuomones dėl procesų ar kitų darbo operacijų atitikties;jaučiasi esą įmonės dalimi, bendrasavininkais, tačiau ne samdiniais.

Tikslas- nuolatinis gerinimas. -Orientacija į vartotoją; Proceso tobulinimas; Visuotinis dalyvavimas.

Apibūdinkite keturis šiuolaikinės VKV etapus kokybės vadybos evoliucionavimo prasme. Poreikių tenkinimas mažiausiais kaštais;visuotinės kokybos vadyba;nuolatinis tobulėjimas; visuotinis dalyvavimas.Poreik

  • Vadyba Konspektas
  • Microsoft Word 49 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (764 žodžiai)
  • Lina
  • Visuotinės kokybės vadybos konspektas
    10 - 9 balsai (-ų)
Visuotinės kokybės vadybos konspektas. (2016 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/visuotines-kokybes-vadybos-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 11:34
×