Visuotinės kokybės vadybos metodų taikymas transporte


Visuotinės kokybės vadyba transporte. Kokybes vadybos metodai. Kokybės vadybos principai. Kokybes vadyba transporto imoneje. Refleksija visuotines kokybes vadyba. Visuotine referatai. Išvados ir pasiūlymai,gelezinkelio transporte. Kokybės standartai transporte. Kokybes vadybos taikymas lietuvoje magistro darbas. Visuotinės kokybės vadyba.

Įvadas. Visuotinės kokybės vadybos pagrindiniai principai. Visuotinė kokybės vadyba ir transporto organizacijos strateginė plėtra. Transporto organizacijos vadybos būklės. -s principų požiūriu įvertinimas. Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo principai ir funkcijos. Kokybės vadybos principų pagal iso. :. Standartų naująją versiją panaudojimas kuriant kokybės vadybos sistemą. Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo parengiamieji darbai. Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo plano parengimas. Kokybės vadybos sistemos pritaikymas transporto įmonėje. Apie ab „lietuvos geležinkeliai“. Ab „lietuvos geležinkeliai“ valdymo struktūra. Kokybės reikšmė transporto įmonėje. Kokybės sistemos kūrimas. Procesai transporto įmonėje. Kokybės sistemos dokumentai. Personalo vaidmuo užtikrinant kokybę transporte. Sertifikavimo etapai. Pabaiga. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.

Kokybės vadybos principų pagal iso 9000:2000 standartų naująją versiją panaudojimas kuriantvisuotinės kokybės vadyba – tai priemonių visuma, nuolatos palaikanti ir įgalinanti organizacijas kurti ir tobulinti savo konkurencinį pranašumą. Visuotinės kokybės vadybos metodų taikymas leidžia sėkmingai spręsti daugelį problemų ir užtikrinti visapusišką veiklos modernizavimą. Sėkmingai besivystančios yra tos kompanijos, kuriose priimamos ilgalaikės organizacijos strategijos. Įgyvendinamų kokybės strategijų kūrimas padeda atlaikyti konkurentų pranašumą ir atsakyti į naujus technologinius, ekonominius ir socialinius iššūkius. Šiandien spartus pasaulinės ekonomikos augimas pateikia daugybę verslo kilimo ir plėtojimo galimybių. Tos organizacijos, kurios nori pasinaudoti šiomis galimybėmis, turi pergalvoti savo veiklos perspektyvas ir suteikti prasmę konkurencingumo sąvokai.

šiuolaikinė visuotinės kokybės vadybos koncepcija, kuriai pamatai padėti prieš pusę amžiaus japonijoje, buvo išplėtota jav, vėliau europos šalyse. Ši pažangiausia vadybos metodologija ir filosofija padeda sukurti organizacijoms konkurencingas verslo strategijas ir apsaugo jas nuo bankroto. Tai visų išsivysčiusių šalių sėkmingas plėtros garantas. Tampa aišku, kad ateityje vartotojai visame pasaulyje reikalaus kokybės, kuri taps ne tik verslo, bet ir ekonominio stabilumo bei socialinės gerovės sėkmės veiksniu.

Išsivysčiusiose šalyse paslaugų teikimas tapo vyraujančia ekonominės veiklos rūšim. Organizacijos, besilygiuojančios tarptautiniu mastu pagal produktyvumą ir konkurencingumą, privalo ne tik tobulinti gamybos technologijas, kurti naujus produktus, naudoti pažangesnes žaliavas, bet ir ieškoti kelių, kaip užtikrinti produkto, procesų ir visos valdymo sistemos kokybę.

Taigi kokybė šiandieniniame gyvenime tampa svarbiu veiksniu, lemiančiu vartotojų apsisprendimą renkantis produktą, kuomet sąlygos rinkoje konkurencingos. Siekiant bendradarbiauti su išsivysčiusiomis pasaulio šalimis, reikalaujama, kad įmonė, įsikurusi mažiau pažengusioje šalyje, turėtų tarptautiniu mastu pripažintus sertifikatus, liudijančius, kad gaminama produkcija ar teikiamos paslaugos atitinka tam tikrus reikalavimus, užtikrinančius gaminių ir siūlomų paslaugų kokybę. Lietuvoje apie kokybę kalbama vis plačiau, nes mūsų šalies įmonės siekia integruotis tarptautinėse rinkose. Kokybės vertinimo kriterijų yra labai įvairių. Vertinama ne tik produktų, verslo organizacijų veiklos, bet ir valstybės valdžios, gyvenimo, žinių bei intelekto kokybė.

  • Microsoft Word 222 KB
  • 2012 m.
  • 30 puslapių (9006 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dima
  • Visuotinės kokybės vadybos metodų taikymas transporte
    9 - 1 balsai (-ų)
Visuotinės kokybės vadybos metodų taikymas transporte. (2011 m. Gegužės 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/visuotines-kokybes-vadybos-metodu-taikymas-transporte.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 23:54
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo