Visuotinio sveikatos draudimo vaikams skatinimas


Santrauka. Vaikų sveikatos draudimo programų rinkodara. Nauji programų pavadinimai. Jungtinių draudimo programų skatinimas. Daugiamatės žiniasklaidos kampanijos. Kryptingas skatinimas. Partnerystė su bendrijų organizacijomis. VVSDP ir vyriausybės finansuojamos medicininės pagalbos (Medicaid) skatinimui naudojamas turinys ir pranešimai. Pagrindinė informacija. Rinkos tyrimas ir reklamos veiksmingumo vertinimas. Įgyta patirtis. Išvados. Kaip Jungtinės Amerikos Valstijos skatina vaikų svaikatos draudimo programą.

Pirmoje straipsnio dalyje aprašoma vaikų sveikatos draudimo rinkodara. Tai yra, išsamiai aprašoma, kokius pavadinimus kiekviena iš JAV valstijų suteikė valstybinei vaikų sveikatos draudimo programai (VVSDP), aprašoma, kiek valstijų skatino VVSDP ir valstybės finansuojamos medicininės pagalbos (Medicaid) derinį, ir kiek valstijų skatino šių programų kaip atskirų vienetų veikimą. Taip pat, aprašoma kaip kiekviena iš valstijų reklamavo VVSDP ir valstybės finansuojamos medicininės pagalbos (Medicaid) derinį, kokiomis reklamos formomis naudojosi, kaip buvo kuriamos reklamos apie VVSDP ir valstybės finansuojamos medicininės pagalbos (Medicaid) projektą. Aprašoma, kodėl, kuriant reklamas apie VVSDP ir valstybės finansuojamos medicininės pagalbos (Medicaid), buvo svarbu bendradarbiauti su valstijų organizacijomis. Antroje straipsnio dalyje aprašomas reklamų apie VVSDP ir valstybės finansuojamos medicininės pagalbos (Medicaid) veiksmingumo vertinimas. Straipsnio pabaigoje pateikiama įgytos patirties, reklamuojant VVSDP ir valstybės finansuojamos medicininės pagalbos (Medicaid), apžvalga ir pateikiami pasiūlymai, kaip įgyta patirtis gali padėti vaikų sveikatos draudimo kampanijoms ateityje.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (3145 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabija
  • Visuotinio sveikatos draudimo vaikams skatinimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Visuotinio sveikatos draudimo vaikams skatinimas. (2014 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/visuotinio-sveikatos-draudimo-vaikams-skatinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 19 d. 16:41
×