Visureigių su pneumatine važiuokle techninės priežiūros ir remonto skyriaus projektavimas


Baigiamajame projekte pademonstruotų profesinių kompetencijų sąrašas. Įvadas. Projekte naudotų informacijos šaltinių apžvalga. Analitinė dalis. Važiuoklės tipų, vyraujančių visureigiuose, apžvalga. Pneumatinės pakabos sandara ir veikimo principas. Visureigių su pneumatine pakaba gedimai ir jų šalinimo būdai. Projektinė dalis. Technologinė dalis. Metinė darbų apimtis. Visureigių pneumatinės pakabos TP ir remonto skyriaus metinis darbų imlumas. Darbininkų skaičius. Postų skaičiaus nustatymas. Technologinė įranga. Gamybinių patalpų plotai. Visureigių su pneumatine pakabos TP ir remonto technologija. Visureigių pneumatinės pakabos gedimų defektavimo technologija. Visureigių pneumatinės pakabos gedimų remonto technologija. Profilaktinė visureigių pneumatinės pakabos techninė priežiūra. Technologinio proceso organizavimas. Konstrukcinė dalis. Visureigių su pneumatine važiuokle prošvaisos aukščio matuoklis. Darbo sauga ir ekologija. Darbuotojų saugos ir sveikatos organizavimas. Apšvietimas ir ventiliacija. Triukšmas. Vibracija. Priešgaisrinė sauga. Ekonominė dalis. Tiesioginės išlaidos. Netiesioginės (pastovios) išlaidos. Projektuojamo objekto savikaina. Projektuojamo objekto pajamų prognozavimas. Pelno (nuostolių) skaičiavimas. Pinigų srautų ataskaita. Finansiniai-ekonominiai rodikliai. Projekto rezultatų aptarimas. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas.

Tyrimo objektas: visureigiai su pneumatine važiuokle.

Tyrimo tikslas: suprojektuoti visureigių su pneumatine važiuokle techninės priežiūros ir remonto skyrių.

Šiam tikslui pasiekti yra suformuluoti tokie uždaviniai:

1.Išnagrinėti visureigių važiuoklių tipus.

2.Išanalizuoti visureigių su pneumatine važiuokle gedimus ir remonto ypatumus.

3.Atlikti projektuojamo techninės priežiūros ir remonto skyriaus technologinius skaičiavimus, atsižvelgiant į atliekamų darbų technologinį procesą ir reikalingą įrangą.

4.Suprojektuoti prietaisą pneumatinės važiuoklės remontui.

5.Apskaičiuoti visureigių su pneumatine važiuokle techninės priežiūros ir remonto skyriaus įkūrimo kaštus.

Norint kuo geriau išanalizuoti visureigių su pneumatine važiuokle ypatumus, yra būtina ne tik nustatyti jų privalumus ir trūkumus, bet ir palyginti su kitų tipų važiuoklėmis.

  • Microsoft Word 748 KB
  • 2014 m.
  • 58 puslapiai (10711 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vytautas
  • Visureigių su pneumatine važiuokle techninės priežiūros ir remonto skyriaus projektavimas
    9 - 1 balsai (-ų)
Visureigių su pneumatine važiuokle techninės priežiūros ir remonto skyriaus projektavimas. (2014 m. Balandžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/visureigiu-su-pneumatine-vaziuokle-technines-prieziuros-ir-remonto-skyriaus-projektavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 09:44
×