Vizitinės kortelės ir etika


Vizitiniu korteliu gamyba. Vizitines korteliu rusys. Vizitiniu korteliu etik. Verslo etikos vizitiniu gamyba. Personalo vadyba gestikuliacija. Vizitines korteles istorija. Referatas vizitine kortele. Apie vizitines korteles , referatas.

Istorija. Vizitinių kortelių ženklai ir spalvos. Vizitinių kortelių dydis. Vizitinių kortelių gaminimas. Kalbų naudojimas. Vizitinių kortelių rūšys. Tarnybinė. Asmeninės. Vizitinių kortelių svarba japonijoje. Naudojami simboliai. Literatūros sąrašas.

Japonijoje verslo vizitinės kortelės vadinamos meishi. Apsikeitimas vizitinėmis kortelėmis yra ypatingai svarbus verslo susitikimų ritualas tolimojoje ir egzotiškoje japonijoje. Kortelėmis keičiamasi labai ceremoningai. Kortelė įteikiama ir priimama tik abiejomis rankomis. Paėmus kelias sekundes atidžiai skaitoma, o tada padedama ant stalo priešais save, o po susitikimo dedama į odinį deklą. Japonijoje vizitinė kortelė yra tiek svarbi, jog gali atlikti ir asmens pažymėjimo vaidmenį.

Kortelės negalima numesti, ja mojuoti, gestikuliuoti, nes tai yra didelė nepagarba. Su vizitine kortele elgiamasi taip pat pagarbiai kaip ir su ją  įteikusiu žmogumi – tai yra nerašyta taisyklė kurios laikosi japonai.

  • MS PowerPoint 8453 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių
  • Evelina
  • Vizitinės kortelės ir etika
    10 - 3 balsai (-ų)
Vizitinės kortelės ir etika. (2012 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/vizitines-korteles-ir-etika.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 06:05
×